Dereliköylü: Sizin benzininizi halk ödüyor!

Dereliköylü, sosyal medya hesabından, yapılan hizmete ve zamlara gönderme yaptı.

ads ads ads
28/05/2022

ads
ads
Dereliköylü: Sizin benzininizi halk ödüyor!

Akçay Muhtarı Uğur Dereliköylü, sosyal medya hesabından, yapılan hizmete ve zamlara gönderme yaparak hükümet edenlere hem teşekkür etti hem de ricada bulundu. Muhtar Dereliköy ” Biz nefes alamaz duruma geldik ,umutlarımız bitti ” ifadelerini kullandı.

Uğur Dereliköylü’nun paylaşımı şu şekilde:

TEŞEKKÜRLER…Sayın hükümet edenler, sağlığımızı ve bizi,  bu kadar düşündüğünüz için, çocuklara, gençlere böyle güzel bir gelecek vaat ettiğiniz için, köyümüzdeki işleri ve projeleri yarım bırakmamızı sağladığınız için, köylümüzün sorunlarını dikkate almamamızı istediğiniz için ,hala daha bu kadar sorun ile boğuşurken oturduğunuz yerden gülebildiğiniz ama kendinizden ve çevrenizden hiç bir kısıtlama yapmadığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Kimin umurunda eve ekmek gider mi?, evde yemek pişer mi?, çocukların karnı tok mu ve bir yemiş alabildiler mi? Biz nefes alamaz duruma geldik ,umutlarımız bitti .

SİZDEN BİR RİCAMIZ OLACAK. Şehire gelmek için yola çıktık fakat arabayla değil, benzin koyarsak aç kalırız. Bisikletle gelmek zaman alacak onun için dairelerinizin çalışma saatini 13:00 değil de 17:00 yaparsanız anca yetişiriz. Unutmadan söyleyeyim, Makam araç sahipleri yola çıkmadan önce makam araçlarınızı özel şöferlerinize tembih edin, çalıştırıp klimalarını açsınlar. Ne de olsa benzinin parasını halk ödüyor.

28/05/2022 12:22
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Akçay Muhtarı, Uğur Dereliköylü, sosyal, medya, hükümet, zam, hizmet,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.