Derya Şensoy'dan Ferhan Şensoy paylaşımı: Babası kılıklı oldum

ads ads ads ads
26/02/2023

ads
ads
Derya Şensoy'dan Ferhan Şensoy paylaşımı: Babası kılıklı oldum

Türk tiyatrosunun usta ismi Ferhan Şensoy, 31 Ağustos 2021'de hayatını kaybetmişti. Ferhan Şensoy'un ölümünden kısa süre sonra ise torunu Pera dünyaya gelmişti. Derya Şensoy, babasının doğum gününde duygusal bir paylaşımda bulundu

Tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu Ferhan Şensoy, 2021 yılının ağustos ayında 70 yaşındayken hayata veda etti. Haziran ayında anjiyo geçiren, ardından da anjiyoya bağlı olarak gelişen komplikasyonlar nedeniyle tedavi görmeye başlayan Ferhan Şensoy anjiyodan iki ay sonra hayata veda etmişti.

Türk tiyatro ve sinemasının usta isimlerinden Ferhan Şensoy'un kızı Derya Şensoy bu defa babasının doğum gününe dair bir paylaşımda bulundu.

Babasıyla çekilmiş bir fotoğrafını Twitter hesabından paylaşan Derya Şensoy, bu karenin altına şu notu yazdı: Doğum günün kutlu olsun baba. Seni çok özledim. Bütün adımlarımı ‘babam olsa böyle yapardı’ diyerek attım. Attığım her adımın arkasında, senin gibi durdum. Her geçen gün daha çok ‘babası kılıklı’oldum. İçten içe bununla gurur duydum. Yoluma ışık olmaya devam et baba, seni çok seviyorum.

Öte yandan usta tiyatrocu Ferhan Şensoy'un vefatını "Canım babacığım uçtu göklere" mesajı ile duyuran küçük kızı Derya Şensoy, babasıyla olan paylaşımlarına bir yenisini daha eklemişti.

26/02/2023 18:38
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Derya Şensoy’dan Ferhan Şensoy paylaşımı: Babası kılıklı oldum
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.