HABER KIBRIS

Diyetisyen Tünay Tuğcan, beslenmede fark yaratacak

Diyetisyen Tünay Tuğcan’ın Göçmenköy’deki yeni binasında hizmete açtığı “Sağlıklı Beslenme ve Hastalıklarda Beslenme Tedavi Merkezi” adada ilk ve tek olan cihazlarıyla farkını ortaya koymaya hazır.

ads
13/09/2017

Diyetisyen Tünay Tuğcan, beslenmede fark yaratacak

Diyetisyen Tünay Tuğcan’ın bundan üç yıl önce ülkemize kazandırdığı “Sağlıklı Beslenme ve Hastalıklarda Beslenme Tedavi Merkezi” (Cyprus Nutrititon & Health Center) Göçmenköy’deki yeni binasında hizmete girdi. Ülkemizde bir ilk olan Inbody 770 ile Octane lateral X, helix, power plate my 7, assault air bike, oksijen konsantrasyonu ozon sauna, miha bodytec2, andumec pro 3 ve bodyshape prestige modeli cihazların bulunduğu tam donanımlı merkezin açılışını Doktor Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Dizdarlı ile Tuğcan’ın annesi Yılşen Tuğcan birlikte gerçekleştirdi.

Yoğun bir katılımın olduğu merkezin açılışında bir de konuşma yapan Dr. Bülent Dizdarlı çocukluğundan beri tanıdığı Tünay Tuğcan’ın stajyer olarak devlet hastanesinde görev yaptığı yıllarda da yaratıcı fikirlerle hastaneye katkıda bulunduğunu hatırlattı. Açılış töreninin ardından merkezdeki son teknoloji cihazlar katılımcılara tanıtıldı.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Diyetisyen Tünay Tuğcan, diyetisyen, Tünay Tuğcan
MANŞETLER

HK SAĞLIK

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems