Döveç Group Hayata Kan Verin Etkinliği Düzenledi

ads
05/12/2020

ads
Döveç Group Hayata Kan Verin Etkinliği Düzenledi

Sosyal Sorumluluk projelerine verdiği önem ile ses getiren Döveç Group, düzenli olarak Kuzey Kıbrıs Türk Kızılay’ı ile ortak düzenlediği kan bağışı etkinliğini 05.12.2020 09:00 – 13:00 saatleri arasında Gazimağusa Döveç Merkez Ofis’te gerçekleştirdi. Döveç Group 6 ayda bir düzenli olarak Kan Bağışı kampanyaları düzenliyor. Covid-19 nedeniyle kan bağışının azaldığı bu günlerde tüm şirket çalışanları duyarlı bir davranış göstererek kan bağışı kampanyasına katılım gösterdi.

Kan vermesine engel herhangi bir sağlık sorunu olmayan tüm personel ve Mağusa halkı tarafından kan bağışı etkinliği yoğun ilgi gördü.

Döveç Group Yönetim Kurulu Başkanı Burçin Döveç, Tüm Dünya’nın Covid-19 ile mücadele ettiği bu dönemde yardımlaşmanın önemi oldukça artmıştır. Kan bağışında bulunarak bir hayata dokunabilir, bir çok kişiye yaşam sevinci olabilirsiniz dedi. Bilinçli ve yardımsever bireyler ile çalışmanın gururunu yaşadığını dile getiren Döveç, sosyal sorumluluk etkinliğine yoğun ilgi gösteren Mağusa sakinlerine ve Döveç Group ekibine teşekkürlerini iletti. Bunun yanı sıra Döveç, kan verme konusunda toplum olarak daha  duyarlı olunması gerektiğini vurguladı. Burçin Döveç Sözlerini, Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde, bütün Dünya ülkelerinden  daha önce Türk Kadınlarına Seçme ve Seçilme hakkının tanındığı tarih olan 5 Aralık Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak tamamladı.

Gazimağusa Kızılay Kan Merkezi yetkilileri ise başta Burçin Döveç olmak üzere tüm Döveç Group ailesine duyarlı düşünceleri için teşekkürlerini iletti.

05/12/2020 14:16
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: Döveç Group
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.