Döveç Group’a 13 ödül birden

Property NC Awards 2019”da Döveç Group 13 ödüle birden layık görüldü

ads
ads
01/04/2019
hk

ads
ads
Döveç Group’a 13 ödül birden

Property NC Dergisi’nin düzenlediği ve 38 kategoride ödül dağıtan Kuzey Kıbrıs’ın en prestijli emlak ödülleri “Property NC Awards 2019”da Döveç Group 13 ödüle birden layık görüldü.

Gazimağusa’da birbirinden kaliteli yaşam alanlarını Kuzey Kıbrıs halkına sunan Döveç Group, “Best Builder, Best Developer, Best Proposed New Project, Best Apartment, Best Residential Development, Best Luxury Villa, Best Developer Website, Best Commercial Project, Best Property Investment, Best Sea Front Development, Best Renovation, Best Kitchen of the Year ve Best Industrial Design ödüllerine layık görüldü.

Cratos Hotel’de gerçekleştirilen ödül törenine oldukça kalabalık bir ekiple katılan Döveç Group, bu yıl da ödüllere ambargo koydu.

Döveç Group’un Facebook sayfasından yapılan açıklamada “Döveç Group olarak, En İyi İnşaat Şirketi Seçildiğimiz KKTC'nin En Prestijli Ödül Töreni Property NC Awards'ta, katılmış olduğumuz 16 kategoride 13 ödül alarak geceye damga vurduk. Bizi bu ödüllere layık gören juri üyelerine, bu başarının mimarı olan çalışanlarımıza teşekkür eder, ödül alan diğer inşaat ve emlak şirketlerini tebrik ederiz” denildi.
 

01/04/2019 14:00
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Property NC Awards 2019, Döveç Group
MANŞETLER

HK EKONOMİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.