Düğün için en iyi 5 ülke

ads ads ads
24/05/2022

ads
ads
Düğün için en iyi 5 ülke

Rüya gibi bir düğün için ikonik ülkelerden birini düşüyorsanız, romantik şehirler, plaj düğünleri ve daha fazlası sizi bekliyor. Maldivlerin beyaz kumlu plajları ya da deniz kıyısındaki lüks tatil köyleri, romantik şehirler sizi bekliyor. Peki, nikah kıymak için en iyi ülkeler hangisi... İşte düğününü yurtdışında yapmak isteyenler için en iyi 5 seçenek...

VENEDİK

Manzara güzelliği, tarihi zarafeti ve romantik cazibesi ile tanınan dünyanın en büyüleyici şehirlerinden biri olan Venedik, anıların bir ömür boyu kalıcı olacağı bir aşıklar cennetidir.

Dünyada evlenmenin, romantik bir atmosfer ve büyünün yaşandığı Venedik'ten başka bir yer yok.

Venedik sanat, kültür, müzik ve lezzetli yemeklerle dolu. Şehir büyüleyici ve İtalyan gelenekleri düğün gününüzü unutulmaz kılacak. Venedik'in iç içe kanalları, eski köprüleri ve tarihi avluları eşsiz ve eşsiz bir manzaradır. Düğün fotoğraflarınız için mükemmel bir fon olabilir.

SANTORİNİ

Zarafet ve rahat ada havası yayan Santorini'nin 3500 yıldan daha uzun bir süre önce büyük bir volkanik patlamayla şekillenen pastoral doğal ortamı, rüya gibi bir düğün ortamı yaratabilir.

Bembeyaz yapılar, Ege Denizi'nin hiç görmediğiniz yüzü romantik düğününüz için eşsiz bir ortam sunuyor.

İTALYA

Rüya gibi bir ülkede hep hatırlanacak özel bir düğün istiyorsanız İtalya harika olabilir. Romantizm denilince akla ilk gelen isimlerden olan İtalya’da doğa harikası veya tarihi düğün mekanlarında yeni bir hayata evet diyebilirsiniz.

PARİS

Aşıklar şehri, romantizmin en güzel adresi elbette Fransa'nın en güzel şehri Paris, düğün için harika bir şehir...

Eyfel Kulesi'nin eşsiz manzarasından harika düğün fotoğrafları çektirebilir, tarihi dokusuyla bu eşsiz şehirde sade romantik bir düğün organize edebilirsiniz.

BALİ

 Bali'nin en güzel zamanları, Nisan'dan Ekim'e kadar masmavi denizde, harika bir sahilde muhteşem bir kumsal düğünü yapabilirsiniz.

Gün batımının tadını çıkaracağınız keyifli bir düğün için Bali, dünyanın en çok tercih edilen şehirleri arasında yer alıyor.

24/05/2022 18:13
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Düğün için en iyi 5 ülke
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.