Durmuş artık belediye başkanı

ads ads ads ads
25/05/2023

ads
Durmuş artık belediye başkanı

Londra Türk Toplumu’nun lider isimlerinden, İngiltere Kıbrıs Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Ahmet Durmuş belediye başkanı oldu.

BEXLEY Belediye Başkanı olan Durmuş ülkemizi gururlandırdı.

Ahmet Durmuş, Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonunda, Türk okullarında, oturmuş oldukları bölgelerdeki yardım kuruluşlarında çeşitli görevler üstlenmişti.

Seçilmiş Belediye Başkanı Durmuş şu açıklamayı yaptı: "Her zaman büyük bir Londra İlçesi olan Bexley'nin Belediye Başkanı olma hırsım olduğunu düşünüyorum ve Bexley'i evleri olarak gören herkesle tanışmak ve onları desteklemek için elimden geldiğince çok çalışmak niyetindeyim. Bugün hissettiğimden daha fazla gurur duyamazdım ve İlçemizin olabileceğim en iyi temsilcisi olmak için kendime en yüksek standartları belirledim. "

Belediye Başkanı, Falconwood & Welling Ward'ı temsil eden Meclis Üyesi Nigel Betts'i Belediye Başkan Yardımcısı ve Bayan Ann Morrison'u Belediye Başkan Yardımcısı olarak atadı. Belediye Başkanı, Shackwell Lane Camii'nden Hüseyin Hoca'yı Papaz olarak atadı. Burası Meclis Üyesi Dourmuş'un katıldığı camilerden biri.

Belediye Başkanı, kendisinin ve Belediye Başkanı'nın Belediye Başkanlığı yılı boyunca küçük yerel hayır kurumlarına fon toplamak için çalışacağını açıkladı.

25/05/2023 15:39
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS:
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.