Duyduğunuz an kaçın

ads ads ads
25/05/2022

ads
ads
Duyduğunuz an kaçın

Erkekler bazen bulundukları ortamdan hemen uzaklaşmak ya da tüm işlerin istedikleri gibi yürümesini sağlamak için yalan söylemeye başvurur. Özellikle ikili ilişkilerde karşı taraf ile iletişim kurarken çok yalan söyleyen erkeklerin hep kullandığı klasik cümleler vardır. Çoğu erkek tarafından kullanılan bu basit yalanlara asla inanmamanız gerekir. İşte erkeklerin sıklıkla söylediği yalanlardan bazıları...

Erkekler bir kadınla birlikte olmak uğruna sayısız yalana başvurabilir. Yalan söylemeyi alışkanlık haline getirmiş erkeklerin en sık kullandığı yalanları tek tek araştırdık.

1-GÖZÜM SENDEN BAŞKASINI GÖRMÜYOR

Bir erkek size sadık olduğunu hissettirmek için sürekli gözünün başkasını görmediği iddia eder. Ancak bu onların sizi oyalamak için söylediği koca bir yalandan başka bir şey değildir.

Çoğu erkek güzel bir kadın gördüğünde ona bakmadan geçmez. Göz ucuyla dahi olsa şöyle bir süzer. Bu sebeple bu cümleyi duyduğunuz erkeğin yanından koşarak uzaklaşmanız sizin için daha iyi olabilir.

2-SEVDİĞİM KADINI ASLA ALDATMAM!

Erkekler beraber oldukları kadının kendisinden şüphelenmesini engellemek için sürekli aldatmayacağının vurgusunu yapar. Ancak sosyologlar ve psikologlar, erkeğin sadece bir kadınla yetinemeyeceğini açıklıyor.

Erkek, ilişki kurduğu kadına, onu asla aldatmayacağını kesin bir ifadeyle söylese bile siz sakın buna gözünüz kapalı bir şekilde inanmayın. Bazı erkekler bu yalanı söyledikleri gün bile partnerini aldatabilir.

3-BEN SENİ ARARIM

Erkeklerin belki de yeni tanıştığı bir kadına en çok söylediği yalanlardan bir tanesi budur.

Erkekler yeni tanıştıkları kızlarla bir daha buluşmak istemiyorsa, hemen yalan söylemeye başvurur. Hatta bir erkek uzun bir ilişkisini bitirmeye karar vermişse de "ben seni ararım" yalanına başvurabilir.

Bu yalan onlar için buluşmayı noktalamanın bir sadece bir yöntemidir. Çünkü bir daha sizi asla aramazlar.

4-SENİNLEYKEN ÇOK EĞLENİYORUM

Erkek arkadaşınız sizinle çok güzel vakit geçirebilir. Ancak yanınızda tam anlamıyla kendisini asla özgür hissedemez.

Erkekler tam olarak özgürlüğe ya yalnız kaldıklarında ya da erkek arkadaşlarıylayken erişebilir. Bunun dışında kalan tüm birliktelikler, devamlı uyum sağlama çabasıyla geçer.

Bu sebeple partneriniz size sürekli "seninleyken çok eğleniyorum" cümlesini kuruyorsa bu sadece sizin gönlünüzü hoş tutmaya çalışmak için söyledikleri yalanlardan sadece biridir.

25/05/2022 19:25
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Duyduğunuz an kaçın
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.