Ünlü YouTuber Duygu Özaslan kimdir? Duygu Özaslan kaç yaşında ve nereli?

ads
ads
09/07/2020

ads ads
Ünlü YouTuber Duygu Özaslan kimdir? Duygu Özaslan kaç yaşında ve nereli?

Youtube üzerinden çektiği makyaj videolarıyla tanınan Duygu Özaslan takipçileri ile paylaştığı fotoğraflarla da gündemde kalmayı başarıyor. Her söylediği her yaptığı sıkça konuşulan genç fenomen, özellikle sosyal mecralarda ismi sıklıkla anılan isimlerden biri. Duygu Özaslan hakkında merak edilenleri haberimizin içerisinden okuyabilirsiniz.

Duygu Özaslan Youtube üzerinden çektiği makyaj videolarıyla dikkatleri üzerine çekmiş ve kısa sürede fenomen haline gelmişti. Şimdilerde ise özellikle Instagram'dan takipçileriyle paylaştığı fotoğraflar sıkça konuşulur hale geldi. Genç fenomen, yaptıkları ve söyledikleriyle adeta gündemi belirliyor. Duygu Özaslan ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler için bilgiler haberimizde derlendi.  

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

Youtube ve Instagram fenomeni Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi'nde İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı ancak Youtube'da popülerlik elde ettikten sonra son sınıfta üniversiteyi bırakma kararı aldı. İlk kanalını 'itsmeduygu' ismiyle açtı ancak profesyonelleştikten sonra kanalına kendi ismini verdi. Duygu Özaslan uzun yıllar Barış Taylan Demirige ile birlikteydi ancak çift ilişkilerini noktaladı.

Duygu Özaslan bir röportajında; yabancı vloggr'ları izlediğini, arkadaşlarının ona makyaj ve kozmetik konularını çok sorduğunu ve bir kanal açmasını dile getirdiklerini, bunun üzerine Youtube kanalı açtığını söylemişti.

Ünlü YouTuber Duygu Özaslan  verdiği bir röportajda ise kendisini şu sözlerle anlatmıştı: İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyorum. Tamamen hobi olarak başladım bu işe. İlk başta ayda bir video yüklüyordum. Yabancı güzellik vlogger’larını izlemeyi çok seviyordum. Ben de öyle bir şey yapmak istiyordum, amacım tamamen sevdiğim şeyleri paylaşmaktı. Arkadaşlarım bana makyaj, kozmetik konularını çok soruyordu, “Nereden alayım, hangisi iyi” diye... “Bir kanal açsana” dediler bana ve ben de başladım. Ben açtığımda Türkiye’de çok vlogger yoktu. Sonra Youtube’la partner oldum. Para kazanıldığını bile bilmiyordum ilk başta... Şimdi reklamlar üzerinden gelir elde ediyorum. İzlenme sayısı artan kanallarla iletişime geçip partner oluyoruz...

09/07/2020 15:57
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: duygu özaslan, magazin, gündem
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.