Ece Ronay'dan Mehmet Ali Erbil'e: Çok komik görünüyordu, bir acındırma sezdim!

Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay arasındaki "Cinsel taciz" ve "Sesli ve görüntülü bir iletiyle hakaret" davası devam ediyor. En son Çağlayan Adliyesi'nde ifade veren Mehmet Ali Erbil’in ‘dekolte giyip beni arıyordu’ iddialarına Ece Ronay cevap verdi: Ben dekolte giyip onu aramadım. Kendi kızı benden 3, 5 kat dekolte giyiyor.

ads ads ads
20/12/2021

ads
ads
ads
Ece Ronay'dan Mehmet Ali Erbil'e: Çok komik görünüyordu, bir acındırma sezdim!

Ece Ronay, geçtiğimiz aylarda klibinde oynayan şovmen Mehmet Ali Erbil hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na "taciz" ve "hakaret" sebebiyle suç duyurusunda bulunmuştu. Mehmet Ali Erbil, başlatılan soruşturma kapsamında Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek, ‘şüpheli’ sıfatıyla ifade vermişti.

Adliyeye tekerlekli sandalyeyle gelen Erbil'in ifadesinde, “Ece Hanım sürekli dekolteli kıyafet giyerek beni arıyordu. Ben kendisine kardeşim diye hitap ettim. Hiçbir şekilde taciz etmedim” dediği iddia edildi.Erbil'in ifadesinin medyaya yansımasının ardından Ece Ronay suskunluğunu bozdu. 2.Sayfa programına telefonla bağlanan Ronay, iddiaları yalanladı. Davasının sonuna kadar arkasında olduğunu belirten Ronay şunları söyledi:

"Normalde ayakta programlar sundu Mehmet Ali bey, adliyeye o şekilde gitmesi çok komik görünüyordu, bir acındırma sezdim orada.

Mehmet Ali Erbil şu anda şüpheli sıfatıyla ifade verdi ve yargılanıyor.

Ben onu hiçbir zaman dekolte giyip aramadım. Bilir kişilerin bunu incelenmesini de söyledim. Dekolteli aramadım ki aramış dahi olsam onun beni taciz etmesini meşrulaştırmaz. Kendi kızı benden 3 kat 5 kat dekolte giyiyor. Bu tarz bir şey söylemesi gerçekten çok korkunç.

Mehmet Ali beyin son çırpınışları olduğunu düşünüyorum. Bu konudan yırtamayacak.

Başlarda ‘kardeşim’ dedi. Klip çekildikten sonra artık o kardeşlik bir anda ‘birlikte uyumak’ istemeye, evine davet etmeye dönüştü.

Sizin programa katıldıktan sonra avukatı bizi aradı uzlaşmaya gitmek istedi. Ben de yardım şartı koydum, onlara herhalde fazla geldi ki kabul etmediler. Süreç şu anda yargıda ben geri adım atmayı düşünmüyorum. Mehmet Ali beye karşı hiçbir terbiyesizlik yapmadım.

20/12/2021 12:16
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil, haber
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.