HABER KIBRIS

Eğlence ve muhabettin adresi yine Altın Kadeh Meyhaneleri

ads
15/05/2018

Eğlence ve muhabettin adresi yine Altın Kadeh Meyhaneleri

Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda gerçekleştirilen Altın Kadeh Meyhaneleri, rakı tutkunlarını 11 Mayıs Cuma akşamı keyifli bir gecenin yaşandığı Mezze Meyhane’de ağırladı. Eğlence ve muhabbetin zevkine dostlarla varan konuklar, hem Mezze Meyhane’nin eşsiz lezzetlerinin tadını çıkardı hem de  Eda Girgin’in seslendirdiği şarkılarla haftanın yorgunluğunu attı.

 

Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda keyifli etkinlik serisi ile meyhane kültürünü konuklarına yaşatan Altın Kadeh Meyhaneleri, geçtiğimiz Cuma akşamı rakıseverleri Gönyeli’de bulunan Mezze Meyhane’de buluşturdu. Mezze Meyhane’nin sıcak ve samimi ortamında Tekirdağ Rakısı Altın Seri eşliğinde enfes lezzetlerin tadına varan rakıseverler, dostlarıyla beraber muhabbet ve eğlencenin tadını doyasıya çıkardı. Gecede kendine has tarzı ile seslendirdiği şarkılarla büyük beğeni toplayan Eda Girgin, konukların keyfine keyif kattı. Şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden konuklar bol bol fotoğraf çekti. Rakıseverler eğlence dolu anlarını Altınkadeh hashtag’i ile sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi.

 

Altın Kadeh Meyhaneleri ile her ay unutulmaz eğlence

Her ay adanın farklı bir mekanında konuklarına dolu dolu eğlence yaşatan Altın Kadeh Meyhaneleri yine unutulmaz bir etkinlikle Haziran ayında rakıseverlerin tercihi olacak. Altın Kadeh’in bir sonraki durağı 23 Haziran Cumartesi günü Girne’deki Keyf-i Sefa Meyhanesi. Gecede Keyf-i Sefa tarafından Altın Kadeh Meyhaneleri’ne özel olarak hazırlanacak olan ve enfes lezzetlerin birbiriyle yarışacağı fix menüsüne damakların altın tutkusu Tekirdağ Rakısı Altın Seri eşlik edecek. Tarifsiz ziyafetin yaşanacağı etkinlikte Eda Girgin yine en güzel şarkıları Altın Kadeh Meyhaneleri konukları için seslendirecek. Yoğun ilgi ile takip edilen Altın Kadeh’in etkinlik serisindeki bu geceyi kaçırmak istemeyen konuklar 0533 866 57 91 numaralı telefondan Keyf-i Sefa’ya masa rezervasyonu yaptırabilir.

 

Altın Kadeh Meyhaneleri’den özel davetiye kazanma fırsatı

Keyifli buluşmalara, dostlarla eğlence ve muhabbete her ay farklı bir mekanda ev sahipliği yapan Altın Kadeh Meyhaneleri etkinlik serisi, 23 Haziran Cumartesi günü Keyf-i Sefa’da gerçekleşecek etkinlik öncesi rakıseverlere özel 2 kişilik yemek davetiyesi kazanma fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılmak isteyen katılımcılar, ‘‘Altınkadehadada’’ Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarını takip edip, kampanyaya özel yayınlanacak paylaşımın altına sevdiği bir arkadaşını etiketleyerek 2 kişilik özel yemek davetiyesi kazanma şansını elde edecek. Kazanan şanslı kişiler Altın Kadeh’in sosyal medya hesaplarından etkinlik öncesi duyurulacak. Altın Kadeh Meyhaneleri’nin birbirinden keyifli etkinlik serileri ve kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak için ‘‘Altınkadehadada’’ sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya www.altınkadeh.com web sitesi ziyaret edilebilir.

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Altın Kadeh Meyhaneleri
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.