Ekinleri ateşe veren şahıs tutuklandı

ads ads ads ads ads
23/05/2024

ads
Ekinleri ateşe veren şahıs tutuklandı

Kılıçarslan-Kozanköy yolunda dün üç ayrı yerde meydana gelen yangın sonucu, yaklaşık 252 dönümlük alan içerisindeki ekinler ve muhtelif sayıdaki rulo balyalar yandı. Yangın İtfaiye ve Orman Dairesi ekipleri tarafından söndürülürken, yangının çıkış sebebi ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada, söz konusu ekinlerin kasten yakılarak ateşe verildiği tespit edildi. Meselede zanlı olarak görülen L.B.Ö.(K-58) tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Diğer polisiye haberler:

-Gazimağusa’da hırsızlık

Gazimağusa’da faaliyet gösteren bir araç kiralama şirketinde çalışan Z.Ç.’nin (K-36), kiralık araçların yakıt alımıyla ilgili şirket adına yapmış olduğu ödemeleri, ödenen miktardan daha yüksek göstermek suretiyle şirket hesabından toplam 5 bin 150 TL çaldığı tespit edildi.

2024 yılı içinde meydana gelen olay polisin bilgisine gelmesi üzerine bahse konu şahıs tutuklandı. Soruşturma sürüyor.

-Gemikonağı’nda kasti hasar

Gemikonağı’nda Ecevit Caddesi üzerinde bulunan bir araç park yeri içerisinde, park halinde bulunan EU 898 plakalı aracın sağ arka ve ön kapıları ile sağ ön çamurluğunun kasten hasara uğratılmasıyla ilgili ileri soruşturmada, zanlı olarak görülen R.H. (E-39) tespit edilerek tutuklandı.

30 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında meydana geldiği tahmin edilen olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

23/05/2024 15:21
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.