Elenen isim belli oldu

Düelloyu kaybedip Survivor All Star'a veda eden isim belli oldu.

ads ads ads ads ads
29/05/2024

ads
Elenen isim belli oldu

Survivor All Star eleme gecesinde büyük heyecan yaşandı. Özgür, Seda, Ogeday ve Batuhan arasında kıyasıya bir rekabet gerçekleşti. Düelloyu kaybedip Survivor All Star'a veda eden isim belli oldu.

Finale hızla yaklaşırken Survivor All Star 2024'te elemeler hızla gerçekleşiyor. Seda-Batuhan, Ogeday-Özgür eşleşmesinin ardından nefes kesen düelloda parkura çıktı. Ogeday 5-3'lük skorla kazanarak eleme potasından çıktı. Batuhan 5-1'lik skorla Seda'yı yenerek yarışmada 1 hafta daha kalmayı garantiledi.

Finale kalan Özgür ve Seda arasında gerçekleşen düello izleyenleri ekran başına kilitledi. Seda 5-2'lik skorla Özgür'ü yendi. Böylece Survivor All Star'dan elenen isim Özgür Tetik oldu.

Özgür Tetik, Survivor'a veda etmesiyle ilgili "Sekizin herhalde sihirli bir şeyi var. Sercan da 8'inci düellosunda gitmişti ben de. Hem üzüntülüyüm hem de huzurlu ve gururluyum. Neden üzüntülüyüm. İki Survivor üst üste geldim. Tabii burada hepimiz çok büyük zorluklarla mücadele ediyoruz ama benim mentalim hiçbir zaman pes etmedi bugün de pes etmedi. Ama vücudum bıraktı. Seda'yı tebrik ediyorum. Çok güçlü bir kadın yarışmacı. Ama benim 2-0'dan sonra algım dağıldı artık vücudumu kontrol edemedim. Neden huzurlu ve gururluyum.

Ben 2023 Survivor finalden sonra sakat ayrıldım. Tedaviler sonrasında menüsküs ve kasık ameliyatım derken 3, 4 ayım bildiğiniz yatalak gibi geçti. Bu Survivor'a bir ay kala neredeyse koltuk değneklerini yeni bıraktım. Hiç antrenman yapamadım sadece yürüyüş yaparak geldim desem yeridir. Haliyle o süreçten çıkıp All Star gibi efsane bir kadronun içine düşünce ben gerçekçi bir itiraf etmem gerekirse buraya kadar gelebileceğini zannetmiyordum. O yüzden gururluyum. Bu güzel arkadaşlarımı tanığımın için çok mutluyum. Hepsi birbirinden kıymetli, hepsinin içi çok iyi, hepsi iyi savaşçı. İnşallah her şey gönüllerince olur. Tabii bir kişi hak edecek bunu, bir kişi kazanacak ama hepsi hak ediyor bence.

Tırtılın ömrünün son gününe Allah kelebek demiş. Her yolculuğun bir sonu var benim sonum da bugünmüş. Ben genelde sonlara kıymet vermem yolculuğa kıymet veririm. Yolculukta neler yaşadığım çok önemli. Bu Survivor'da çok şey öğrendim, güzel insanlar tanıdım onlardan çok şey öğrendim. Yaşadıklarımdan çok şey öğrendim. Survivor All Star ilk sezon gibi değilmiş bambaşka bir şeymiş onu öğrendim. Dede'den, Gandalf'dan, bölüm sonu canavarından, Özgür abinizden bu kadar kalın sağlıcakla." dedi.

29/05/2024 09:53
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Survivor, acun ılıcalı
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.