Elit Eğitim Merkezi öğrencileri ödüllendirildi

Elit Eğitim Merkezi öğrencilerine "Yüksek Onur Belgesi" verildi.

ads
ads
28/05/2019

ads ads
Elit Eğitim Merkezi öğrencileri ödüllendirildi

Elit Eğitim Merkezi öğrencilerine kolejlere giriş sınavında gösterdikleri başarılardan dolayı “Yüksek Onur Belgesi” ödülü verildi. Elit Eğitim Merkezi öğretmenleri, çocukların başarılarının artarak devam etmesini dilediklerini belirtti.

Elit Eğitim Merkezi öğretmenleri yapmış oldukları açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, her birinin bir değer olduğu, bireysel farklılıkların gelecekte toplumsal zenginliğe dönüşeceğine inanan biz eğitimciler, olumlu davranışların pekiştirilmesi gerektiğini biliyoruz.

    Sosyal, kültürel, sportif alanlardaki başarılar gibi akademik başarılar da olumlu pekiştireçlerle desteklenmelidir. İşte bu anlayış çerçevesinde kolejlere giriş sınavlarında gösterdikleri başarılar için çocuklarımızı “Yüksek Onur Belgesi” ile ödüllendirmeyi uygun bulduk. Çocuklarımızın bu başarılarının artarak devam etmesi en büyük dileğimizdir.

   Çocuklar! Akademik başarının tek başına yeterli olmayacağını, sosyal ilişkilerin, yardımlaşmanın, empati kurmanın ve dayanışmanın en az akademik başarı kadar önemli olduğunu unutmayınız. Sizlere sınırsız destek veren ailelerinizi sevgiyle kucaklayınız.

                Değerli veliler! Büyük bir emek ve özveriyle bugünlere getirdiğiniz çocuklarınızın bu gün olduğu gibi hep yanlarında olunuz. Hayallerini gerçekleştirmeleri için onları destekleyiniz.

                Değerli meslektaşlarım! Bizler çevresini aydınlatmak için yanan ve tükenen birer mum gibiyiz. Nefesimizi, enerjimizi tüketirken, yaptığımız iş bizlere mesleki tatmin sağlıyor. Görevimizin hakkını vermenin huzurunu yaşatıyor. Ayrıca bu akşam olduğu gibi öğrencilerimizin başarıları ile gurur duyma hakkını da veriyor. Bu gurur tablosu için aylardır bıkmadan usanmadan çalışan tüm meslektaşlarımın emeği, her zaman yanımızda olan velilerimizin destek, sabır ve özverileri, canımızdan değerli saydığımız sevgili yavrularımızın küçük yüreklerindeki büyük cesaret ve gösterdikleri çaba önünde saygıyla eğiliyor hepinizi sevgiyle selamlıyorum.”

28/05/2019 15:22
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Elit Eğitim Merkezi, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.