Elon Musk'ın sırrı! Gizli bir çocuğu olduğu ortaya çıktı

Teknoloji devi Tesla ve Spacex'in kurucusu, Twitter'ın (yeni adıyla X) sahibi olan Elon Musk'ın gizlice bir çocuk sahibi daha olduğu ortaya çıktı. Böylece üç farklı kadından toplam 10 çocuğu olan (ilk çocuğu 10 aylıkken hayatını kaybetmişti) ABD'li milyarderin çocuk sayısı 11'e yükselmiş oldu.

ads ads ads ads
11/09/2023

ads
Elon Musk'ın sırrı! Gizli bir çocuğu olduğu ortaya çıktı

Gerçek adı Claire Elise Boucher olan Kanadalı müzisyen Grimes (35) ile Elon Musk, Mayıs 2018-Eylül 2021 yılları arasında aşk yaşamıştı. Dünyaca ünlü 52 yaşındaki iş insanı, ayrılık gerekçesi olarak yoğun işleri nedeniyle sık sık ayrı şehirlerde bulunma zorunluluğunu göstermişti.

Mayıs 2020'de X AE A-Xii adında (takma adı X) bir oğulları olan, kısa süre sonra ayrılığa dayanamıp yeniden bir araya gelen ikilinin, Aralık 2021'de ise taşıyıcı anne yoluyla kızları Exa Dark Sideræl dünyaya gelmişti. Exa'ya da 'Y' takma adı verilmişti.

ÇOCUK SAYISI 11'E ÇIKTI!

Grimes, kızları Y doğduktan sonra Musk ile aralarının tekrar bozulduğunu ve Mart 2022'de ayrıldıklarını duyurmuştu. İki çocukları olduğu bilinen çiftin, yaklaşık dört yıl süren ilişkilerinden bir çocuğu olduğu daha ortaya çıktı.

Elon Musk'ın eski sevgilisi sosyal medyadan yalvardı: Oğlumu görmeme izin ver!Haberi Görüntüle

ADI TECHNO MECHANICUS

Forbes’a göre 249 milyar dolarlık servetiyle 'dünyanın en zengin insanı' olan Musk'ın Walter Isaacson imzalı biyografisi 12 Eylül'de yayınlanacak. Biyografiye yer veren New York Times, Musk'ın şarkıcı Grimes'tan Techno Mechanicus adında üçüncü bir çocuğu olduğunu yazdı.

11/09/2023 14:20
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Elon Musk, Twitter’
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.