Eltiler savaşında Türk modacı kapışması

İngiliz basını, kraliyet ailesinin çekişmeli eltileri Kate Middleton ve Meghan Markle arasında Türk asıllı modacı Erdem Moralıoğlu yüzünden gerilim yaşandığını yazdı.

ads ads ads ads
16/01/2023
Hürriyet

ads
Eltiler savaşında Türk modacı kapışması

Kanada doğumlu Erdem Moralıoğlu’nun tasarımlarını daha Prens Harry ile evlenmeden önce, oyunculuk döneminde sık sık tercih eden Meghan, Kraliyet’e girdikten sonra önceliğin eltisi Kate Middleton’a verilmesine öfkeli.

Harry ile evlenmeden önce 2016 ve 2017’de Erdem Moralıoğlu tasarımı elbiseler giyen Meghan, düğünden sonra Mart 2019’a kadar bu moda evinin kıyafetleriyle görüntülenmemişti.

“DAHA KRALİÇE BİLE DEĞİL”

Kendisi daha eski bir müşteri olmasına rağmen Kate Middleton’ın ünlü tasarımcısının bekleme listesinde önlerde yer aldığını görünce kızan Meghan’ın Kate için, geçmişte, “Daha kraliçe bile değil” diyerek tepki gösterdiği öne sürüldü.

HEDİYELERİ DAĞITTI

Bu arada Prens Harry’nin “Yedek” adlı kitabında, eşi Meghan’ın kendisine gelen hediyeleri evinde çalışan personele dağıttığını yazması yeni bir tartışma başlattı.

Kurallar gereği resmi bir etkinlik ya da düğünler dışında hediye kabul etmeyen Kraliyet üyelerinin bunları iade etmesi gerekiyor. (Fotoğraflar: Splashnews- Erdem Moralıoğlu web sitesi)

Buna karşın o dönemde müstakbel kral William’ın eşi Kate, sık sık Erdem Moralıoğlu imzalı elbiselerle görüldü.

16/01/2023 15:26
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: eltiler, moda, türk, modacı, ingiliz basını,
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.