Emily paparazileri hedef aldı: Gelişigüzel flörtleşemiyorum

ads ads ads ads
27/01/2023

ads
Emily paparazileri hedef aldı: Gelişigüzel flörtleşemiyorum

Emily Ratajkowski, medyanın aşk hayatını mercek altına almasının biriyle gelişigüzel flört etme becerisini nasıl "mahvettiğini" anlattı.

Independent Türkçe’nin haberine göre, geçen eylülde 4 yıllık eşine boşanma davası açan model, paparaziler tarafından sürekli fotoğraflanmanın flörtleşmeyi "biraz zorlaştırması" üzerine konuştu.

High Low isimli podcastin 26 Ocak Perşembe günü yayımlanan son bölümünde Ratajkowski, "Gelişigüzel flört etmeye ve yakalanmamaya çalışıyorum ve bunu yaparken görüştüğüm kişilere dikkat etmek zor oluyor"  dedi.

Ne zaman yeni bir randevuya gitsem herkesin haberi oluyor. Bu yüzden çıktığım diğer erkekler bunu görüyor ve bu da durumu biraz zorlaştırıyor. Çünkü tabii ki "Dün gece onunla konuşmadım" diyorlar ve sonra başka biriyle yemeğe çıktığımı gösteren fotoğraflar geliyor. Bu berbat bir şey.

Daha önce Sebastian Bear-McClard'la evli olan 31 yaşındaki model, birlikte olduğu kişilerin başka randevulara çıktığını "illa ki bilmek istemediğini" de sözlerine ekledi.

Randevularda fotoğraflanmanın "başa çıkması zor" bir durum olduğundan yakınan model, bunun kendisini "çok kaygılandırdığını", "utandırdığını" ve sürekli "özür dilemek" durumunda bıraktığını söyledi.

Ratajkowski, randevu fotoğraflarının kamuoyuna yansıma hızının bazı ilişkilerinin potansiyelini de etkilediğini sözlerine ekledi.

27/01/2023 19:28
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Emily paparazileri hedef aldı: Gelişigüzel flörtleşemiyorum
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.