En kindar 3 burç!

ads ads ads ads
17/01/2023

ads
En kindar 3 burç!

Herkesin içinde yaşadığı duyguları attığı bir evre var ancak bazıları kindar özelliklerinden dolayı atamıyor. Yapılan hiçbir şeyi unutmayan bu kindar insanların burçları da bellidir. En kindar olarak kabul edilen bu burçlar hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte en kindar 3 burç...

İçindeki öfkeyi atamayan bu kindar burçlar asla kendilerine yapılanı unutmaz. Her anınızı burnunuzdan getiren bu kindar burçları sizler için astroloji haritasında araştırdık. Olayları saniyesi saniyesine hatırlayan kindar burçlar arasında kimlerin olduğunu görünce çok şaşıracaksınız.

Kin duygusuyla yaşayan ve astroloji haritasında da belirlenen bu burçlarda yaşadıkları haksızlığı karşı taraftan bu şekilde çıkartır.

YENGEÇ BURCU

Kendine yapılan kötülüğü asla unutmaz. Yengeç burçları intikam almaz ancak yaşadıkları kötü anı da burnunuzdan getirene kadar uğraşırlar. Yengeç burçları asla kendisine kötülük yapılmadıkça içinde kin biriktirmez. Yumuşak huylu olan Yengeç burçları yürekleri yanınca bambaşka biri olurlar.

BOĞA BURCU

Damarına basıldığı an Boğa burcundan öfkelisini göremezsiniz. Normalde aşırı kontrolcü olan Boğa burcu yaşadıkları olumsuzluğu kabul edemeyince bunu bir şekilde dışarı vururlar. Haksızlığa uğrayan Boğa burcu bambaşka birine dönüşür. Boğa burcunun yanan kin ateşi her zaman diridir. Sizi affetse bile ona yaşattıklarınızı unutmaz.

BAŞAK BURCU

Başak burcunun kini ölene kadar sürer. Laf sokarak intikam almaya çalışır. Bir süre unutmuş gibi yapar ardından birden yeniden parlayarak yükselir. Başak burcunun kini sonsuzdur. Nereye gitse ona yaşatacağınız en ufak kaosta tüm geçmişi hatalarınızı önünüze serer.

17/01/2023 23:03
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: En kindar 3 burç!
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.