En Kolay Ulaşılabilen Catering Firmaları

Yemek Firmaları İle Eşsiz Bir Menü Elde Edin

ads
ads
28/03/2019

ads ads
En Kolay Ulaşılabilen Catering Firmaları

En Kolay Ulaşılabilen Catering Firmaları

Türkiye'de en kolay ulaşılabilecek nitelikte catering firmaları için ortak bir platform üzerinden satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet satın alma yöntemleri sayesinde isterseniz personelleriniz için gündelik yemek hizmetleri alabilir, isterseniz özel organizasyonlarınız için yemek programları sağlayabilirsiniz. Çözüm odaklı bir yaklaşım ile birçok hizmeti bir arada bulma imkanı için CRC Kurumsal bu konuda yüksek nitelikli bir ortak satın alma platformu sağlıyor.

Firma tarafından sağlanan ortak platform sayesinde temel olarak aldığınız personel yemek hizmetleri için taşıma yemek, yerinde üretim veya restoran hizmetleri talep edebilirsiniz. Taşıma yemek ile catering firmasında hazırlanan yemek ayağınıza ulaştırılmaktadır. Yerinde üretim ile de gerekli donanıma sahip müşteriler için bizzat yerinde yemek hazırlama hizmeti verilmektedir. Restoran hizmetleri sayesinde de düşük personel sayısına sahip işletmeler direkt olarak yemek işletmesinde hizmet alabilirler.

En İyi Catering Firmaları Tek Platformda

Türkiye'de 81 vilayet içerisinde hizmet vermekte olan en iyi catering firmaları tek noktada bir araya geldiğinde çok daha kolay bir şekilde seçim sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede sadece personel için yemek hizmetleri almak değil etkinlik ve organizasyonlarınız için de yemek hizmetleri alabilirsiniz.

Sağlanan etkinlik ve yemek organizasyonlarında bireysel veya kurumsal müşteriler hizmet talebinde bulunabilir. Bu sayede de brunch, düğün, piknik, cafe break, lunch box ve happy hour gibi organizasyonlar kapsamında isteklerde bulunulabilir. Tüm hizmetler, müşteri istekleri sayesinde şekillendirilmek ile birlikte ek olarak içme suyu hizmeti ve akaryakıt tüketim hizmetleri gibi hizmetler de sağlamaktadır.

 

Yemek Firmaları İle Eşsiz Bir Menü Elde Edin

CRC Kurumsal markası sayesinde bir arada bulduğunuz yemek firmaları arasından seçim gerçekleştirerek işletmeniz veya organizasyonunuz için en iyi menü programını sağlayabilirsiniz. Tüketim sağlayacak kitlenize uygun şekilde et yemekleri, sebze yemekleri, bakliyatlar seçenekleri sağlayabilir, balık veya tavuk yemekleri gibi seçimler yapabilirsiniz.

Özel organizasyonlarınızda vejetaryen seçimler, vegan seçimler veya tamamen sağlıklı yemek menüleri tercih edebilirsiniz. Kurumsal olarak verilen hizmetlerde firmalar tarafından sağlanan tabldot, catering veya açık büfe yemek hizmetlerini alarak, ihtiyacınızı karşılayacak bir yemek organizasyonu elde edebilirsiniz.

28/03/2019 12:05
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: en iyi catering firmaları
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.