Enes Batur, Tepki Çeken Videosunun Kamera Arkasını Yayınlayarak Ters Köşe Yaptı!

ads
ads
27/10/2018

ads ads
Enes Batur, Tepki Çeken Videosunun Kamera Arkasını Yayınlayarak Ters Köşe Yaptı!

YouTube hesabından yayınladığı videolarla milyonlarca kişi tarafından takip edilen Enes Batur, amcasıyla çektiği kışkırtma videosunun iç yüzünü anlattı. Batur, "Bu videoyu kimin dost kimin düşman olduğunu anlamak için yaptım." dedi.

YouTube hesabından yayınladığı videolar ile milyonlarca kişi tarafından takip edilen Enes Batur, amcasına ağır hakaretler içeren ve büyük tepki teken videosunun iç yüzünü anlattı.

"AMACIMIZA ULAŞTIK"

Enes Batur YouTube hesabından tepki çeken videonun kamera arkasını yayınlayarak, "Bu videoyu amcamla birlikte kimin dost kimin düşman olduğunu anlamak için yaptık. Benden nefret edenleri bir bir ortaya çıktı ve beni linç etmeye kalktılar. Bu video ile amacımıza ulaştık." dedi.

"NEDEN KAFAMA SIKIYIM"

Medya kuruluşlarına da tepki gösteren Batur, "Lütfen bir videoya bakarak insanları yargılamayın. Bu güne kadar benim kimseye büyüklerime hiçbir zaman yanlışım olmadı. Ben neden bilerek kendi kafama sıkıyım. Beni eleştirenler umarım ders almıştır." dedi.

27/10/2018 15:16
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Enes Batur,
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 yanıtı: Leş kargaları saldırmaya başladı

HK MAGAZİN - EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi.r, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.