Eral Tüzün'den yeni single

ads
ads
06/01/2020

ads ads
Eral Tüzün'den yeni single

Kıbrıs'ta Rap müziğin öncülerinden Eral Tüzün, yeni single albüm ve klip çalışması olan "Çekip Vur" isimli parçayla uzun bir aradan sonra solo kariyerine dönüş yaptı.

Re-Chord Cyprus işbirliğiyle yapılan bu parçanın, müziği Tolga Erzurumlu & Negro'ya, söz ve vokalleri Eral Tüzün'e, düzenlemesi ise Emre Yazgın'a ait.

Vlad Nicolaev, Ahmet Karagözlü ve Hüseyin Bostan tarafından çekilen klip 20 Aralık'ta tüm dijital platformlarda yerini aldı.

2. haftası biterken 100.000 izlenmeyi geçerek büyük bir başarı elde eden Eral Tüzün yakın zamanda bir klip ve albüm hazırlığına başlayacağını, ayrıca çok yakında büyük projelerle müzikal yolculuğuna devam edeceğini açıkladı.

06/01/2020 12:51
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Eral Tüzün, çekip vur
MANŞETLER

Ankara’da 3.6 büyüklüğünde deprem!

HK SPOR

Son dakika depremlerinde Ankara'da 3.6 büyüklüğünde deprem kaydedildi. AFAD tarafından yapılan açıklamada, Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde saat 17.52'de 3.6 büyüklüğünde deprem olduğu bildirildi. Deprem yerin yaklaşık 9 kilometre altında meydana geldi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından kayıt altına alınan son depremler listesine haberimizden erişebilirsiniz. İşte 12 Temmuz itibarıyla Türkiye'de meydana gelen son depremler...

HK CELEBRITY

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.