Ercan'da uyuşturucu

Ercan Havalimanı’nda bir yolcu üzerinde uyuşturucu tespit edildi.

ads
14/12/2019
HK

ads
ads
Ercan'da uyuşturucu

Ercan Havalimanı’nda bir yolcu üzerinde uyuşturucu tespit edildi.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, dün sabah 10.30 sıralarında Ercan Havalimanı’ndan KKTC'ye giriş yapan E.B.’nin (E-30) üzerinde narkotik detektör köpeğinin tepki vermesi üzerine yapılan aramada, yaklaşık 2 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu ile 3 adet sigara bulundu. Uyuşturucu maddeler emare olarak alınırken, şahıs tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Diğer polisiye haberler:

GAZİMAĞUSA’DA “CİDDİ DARP”            

Gazimağusa’da faaliyet gösteren bir iş yeri önünde O.T. (E-25), aralarında çıkan tartışma sonucunda iş arkadaşı Seyit Ahmet Eraslan’ın yüzüne kafa atarak ciddi şekilde darp edip, burun kemiğinin kırılmasına sebep oldu. Adı edilen tutuklandı.

ERCAN’DAN ALTINLARI ÇIKARAMADI

Ercan Havalimanı’nda tasarrufunda bulunan 10 bin dolar ve muadili değerden fazla olan toplam 258 bin 257 TL değerindeki muhtelif altını yetkili makamlara beyan etmeden KKTC’den çıkış yapmaya çalışan G.E. (K-45) hakkında yasal işlem başlatıldı.

Soruşturma devam ediyor.

14/12/2019 15:02
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Ercan Havalimanı, haber, kıbrıs, uyşturucu
MANŞETLER

HK KIBRIS

DİNGÖR-SEN’den başsağlığı mesajı

HK KIBRIS

Din Görevlileri Sendikası, Elazığ’da meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diledi. Sendika Başkanı Süleyman Çakır mesajında, Elazığ- Sivrice merkezli ve Malatya, Diyarbakır gibi çevre illerde de hasara yol açan şiddetli deprem nedeniyle yaşanan can kayıplarından duyduğu derin üzüntüyü vurguladı. Çakır, “Bu vesile ile şahsım ve temsil ettiğim camiam adına Türk halkına geçmiş olsun dileklerimizi ve üzüntülerimizi iletir, deprem nedeniyle yaralanan kardeşlerimize acil şifalar, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim. Allah böyle felaketler göstermesin” dedi

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.