Eski sevgilinizi bu yöntemle hemen unutun!

ads ads ads ads
10/05/2022

ads
ads
Eski sevgilinizi bu yöntemle hemen unutun!

Eski sevgilinizi hemen unutmanın birkaç yolu var. Sevdiğiniz partnerinizden yaşadığınız fikir ayrılıkları sebebiyle ayrılmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Beraber olduğunuz kişinin size sevgisi bitmiş ve bu sebeple sizden ayrılmak istemiş de olabilir. İlişkiniz bittiğinizde bu gerçekle yüzleşmek ve sevgilinizi unutmaya çalışmak eminiz ki çok zor. Peki eski sevgilinizi unutmanız için neler yapabilirsiniz? İşte eski sevgilinizi anında unutturan en etkili yöntemler...

Eski sevgilileri unutmak ve bu üzüntüden kurtulmak çok zaman alır. Hemen hemen herkesin bir eski sevgilisi, eskiden sevdiği, eskiden hoşlandığı kişi vardır. Bazılarımız için bu platonik kalmış, bazılarımız içinse yaşanmış ve bitmiş olan bu ilişkileri hemen unutmanın yolları var.

ONU HATIRLATAN ŞEYLERİ HAYATINIZDAN ÇIKARIN!

Eski sevgilinizle çok fazla güzel anılar biriktirmiş olabilir. Ondan ayrıldıktan sonra yaşadığınız güzel zamanları düşünmek ya da gittiğiniz bir yerde onu izlerini hissetmek kendinizi kötü hissetmenize sebep olur. Eski sevgilinizi düşünmekten kurtulmak istiyorsanız ona dair hayatınızda ne varsa hepsini çıkarın.

Eski sevgilinizi hatırlatan eşyaları artık çöpe atın. Onunla gittiğiniz ve gezdiğiniz mekanlardan bir süre uzak durum. Onun eşyaları, fotoğrafları, hediyeleri de hatırlatıcı olacağı için hepsini hayatınızdan çıkarmanız sizin için daha faydalı olabilir.

SOSYAL MEDYANIZI TEMİZLEYİN

Sosyal medya eski sevgilinizi unutmanızı zorlaştırabilir. Sosyal medya hesaplarınızdan eski sevgilinizi takipten çıkarmalısınız. Onun yaptıklarını ve paylaşımlarını görmedikçe unutmanız daha da kolaylaşır.

Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan birlikte olduğunuz fotoğraf karelerini hemen temizleyin. Böylelikle eski sevgilinizi düşüncelerinizden çıkarmak daha kolay olur.

ÜZÜNTÜNÜZÜN GEÇECEĞİNE KENDİNİZİ İKNA EDİN

Ayrılık süreçlerinde kendinizi kötü hissetmeniz, üzülmeniz ve kalbinizi paramparça hissetmeniz çok doğaldır. Ancak bu sürecin geçici olduğunu unutmayın. Her şeyin geçeceğine, üzüntülü günlerin bir süreç olduğuna, mutlu günlerin geleceğine kendinizi ikna edin. Böylesi ayrılığı atlatmanızı daha kolaylaştıracaktır.

Kendinizin ne kadar değerli olduğunu unutmayıp, bu durumunda üstesinden gelebileceğinizin farkında olun. Kendinize zaman tanıyın. Hiç ummadığınız anda eski sevgilinizi düşünmekten vazgeçtiğinizi göreceksiniz.

MUTLAKA SOSYALLEŞİN

Yeni insanlarla tanışın, arkadaş çevrenizi genişletin. Yeni insanlarla tanışmak, insanın beynini ve duygularını geliştirmek için harika bir yöntem.

Sevdiğiniz insanlarla keyifli aktivitelerde bulunmak eski sevgilinizi düşünmeye fırsat bile vermez. Dilediğiniz gibi sosyalleşin ve eğlenmeni yollarını bulun. Böylelikle eski sevgilinizi düşünmekten kurtulabilirsiniz.

10/05/2022 18:35
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Eski sevgilinizi bu yöntemle hemen unutun!
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.