Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray başkan adaylığını açıkladı!

Daha önce başkan adayı olacağını duyuran Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray başkanlığı için adaylığını sosyal medyadan video ile açıkladı.

ads ads ads ads
08/04/2021

ads
ads
ads
Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray başkan adaylığını açıkladı!

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, kulüpte mayıs ayında yapılması beklenen seçimli olağan genel kurulda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesaplarından kararını duyuran Hamamcıoğlu, Galatasaray camiasının ihtiyaç duyduğu iradeyi yerine getirmek için sorumluluk almaya hazır olduğunu ve başkanlığa adaylığını koyduğunu söyledi.

Her gün Galatasaray'ı yaşadığını belirten Hamamcıoğlu, "Ben Galatasaraylıyım, genlerimde şikayet etmek yok. Bir Galatasaraylı olarak görev ve sorumluluklarım var. Böyle hisseden herkesle birlikte yürümeye hazırım." diye konuştu.

Sarı-kırmızılı camianın şu anda bir iradeye ihtiyacı olduğunu savunan Hamamcıoğlu, "Bu yüzden de bir adım öne çıkıyorum ve Galatasaray başkanlığı için adaylığımı koyuyorum. Galatasaray olarak artık özümüze dönüşümüz çok yakın. Tek ihtiyacımız, hatırlamamız gereken Galatasaray'a güven." ifadelerini kullandı.

Açıklamasında başkan seçilmesi halinde neler yapacağını takipçileriyle paylaşan Hamamcıoğlu, "Galatasaray'a Güven" sloganıyla seçim kampanyasını başlattı.

08/04/2021 12:11
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.