Evlere girip sadece iç çamaşırı çaldı!

ABD'de evlere girip sadece kadın iç çamaşırı çalan hırsız yakalandı. John Hawkins III, "uzun süren soruşturmanın" ardından yakayı ele verdi.

ads ads ads ads
26/01/2022

ads
ads
Evlere girip sadece iç çamaşırı çaldı!

ABD'de çok sayıda eve girip kadın iç çamaşırları çalan adam yakalandı. Kentucky eyaletine bağlı Franklin County'de yaşanan olayda, John Hawkins III adlı zanlı, hırsızlık suçlamasıyla tutuklandı.

Franklin County Şerif Bürosu'nun dün yaptığı açıklamaya göre Hawkins, 2021 yazında evlere girerek hırsızlıkları gerçekleştirdi.

Polis ekipleri, "uzun süren soruşturmanın" ardından hırsızlıkla ilgili yeni bilgilerin ortaya çıkmasıyla 36 yaşındaki Hawkins'i tespit etti.

Zanlının evinde yapılan aramada, yaklaşık 100 iç çamaşırı ve sutyen bulundu. Yetkililer, Hawkins'in iç çamaşırı ve sutyen dışında hiçbir şey çalmadığını bildirdi.

California eyaletinde temmuzda da benzer bir olay yaşanmıştı. Jacob Davidson adlı bir kişi, evlere girip sadece iç çamaşırı çaldığı gerekçesiyle yakalanmıştı. 29 yaşındaki Davidson'ın, Teksas eyaletinde yaklaşık üç sene önce bir üniversitenin çamaşırhanesine girip kadın iç çamaşırları yürüttüğü ortaya çıkmıştı.

Öte yandan Franklin County polisi, 2021 yazında başına benzer bir olay gelip yetkililere bildirmeyenlerin kendileriyle temasa geçmesini istedi.

26/01/2022 17:37
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Evlere girip sadece iç çamaşırı çaldı!
MANŞETLER

HK DÜNYA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.