Erdoğan, II. Elizabeth'in konuğu oldu

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, NATO Zirvesi için gittikleri Londra'da, İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth tarafından verilen resepsiyona katıldı. Akşam yemeğini ise liderler ve eşleriyle birlikte Başbakanlık Ofisi'nde yedi.

ads
ads
04/12/2019

ads ads
Erdoğan, II. Elizabeth'in konuğu oldu

TC Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Londra'daki Buckingham Sarayı'nda İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in konuğuydu.

Erdoğan çifti, NATO'nun 70. yılı dolayısıyla heyetler onuruna verilen resepsiyona katıldı. Konuklar, Kraliçe II. Elizabeth ve ailesi tarafından girişte karşılandı. Erdoğan, kraliçeyle tokalaştı.

Resepsiyon, basına kapalı gerçekleşti. Resepsiyona katılan liderler aile fotoğrafı çektirdi.

Erdoğan çifti daha sonra, Başbakanlık Ofisi'ne geçti. İngiltere Başbakanı Boris Johnson, burada liderler ve eşleri onuruna akşam yemeği düzenledi.

Cumhurbaşkanı, yemeğe katılan diğer liderlerle sohbet etti.

04/12/2019 10:54
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Erdoğan, II. Elizabeth’in, haber, kıbrıs, konuğu, oldu
MANŞETLER

HK DÜNYA

Doğu Akdeniz'de sular ısınıyor... Yunanistan panikte!

HK DÜNYA

Türkiye, Oruç Reis’in yapacağı sismik araştırma faaliyetleri için Akdeniz’de yeni bir Navtex ilanında bulundu. Navtex ilanının ardından Yunanistan'da Oruç Reis paniği başladı. Yunanistan'ın Meis adası kıyılarına Yunan fırkateyni yanaştırıldı. Yunan basını alarm haline geçildiğini iddia ederken sadece fırkateynlerin değil Yunan jetlerinin de kalkışa hazır bekletildiğini yazdı. Yeni görüntüler ise Meis'in karşısında bulunan Kaş'ta çekildi...

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.