Aslı Enver'den iddialara yalanlama

İstanbullu Gelin'deki başrol arkadaşı Özcan Deniz'in boşanmasına sebep olan isim olarak gösterilen Aslı Enver yaptığı açıklamayla iddiaları yalanladı. Enver, "Hiçbir zaman böyle birşey olmadı ve olmayacak. Yazık... Çok ayıp... " dedi

ads
ads
30/11/2019

ads ads
Aslı Enver'den iddialara yalanlama

Geçtiğimiz haziran ayında boşanan Feyza Aktan ve Özcan Deniz hakkında 2. Sayfa adlı magazin programında ayrılığın sebebinin Aslı Enver olduğu öne sürüldü.

İddialara göre; Deniz'in sürekli eşine Aslı Enver'i örnek göstermesi ve ona olan hayranlığı çiftin evliliğinde kriz çıkarınca boşanma kaçınılmaz oldu.

Gelişmelerin ardından evliliğin bitmesine sebep olan isim olarak gösterilen Enver'den yanıt geldi.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Enver, "Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz'in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir zaman böyle birşey olmadı ve olmayacak. Yazık... Çok ayıp... Ne münasebet!" ifadelerini kullandı.

30/11/2019 11:22
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: haber, kıbrıs, istanbullu gelin, aslı enver
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 yanıtı: Leş kargaları saldırmaya başladı

HK MAGAZİN - EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi.r, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.