Fenomen Tıvorlu İsmail’in oğlunun düğününde 7 milyon liralık takı takıldı

ads ads ads ads
30/09/2023

ads
Fenomen Tıvorlu İsmail’in oğlunun düğününde 7 milyon liralık takı takıldı


Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde sosyal medyada fenomeni Tıvorlu İsmail’in oğlunun düğününde 7 milyonluk liralık takı takıldı.

Şarkıcı ‘Tıvorlu İsmail’ olarak bilinen İsmail Aşkan’ın oğlu Mazlum Aşkan (28), hayatını Iraklı Zine Ataman (25) ile birleştirdi. İki gün iki gece süren düğünde 6,9 milyon lira değerinde altın ve para takıldı.

Düğüne Belediye Başkanı Habip Aşan, Goyan, Elki, Jırki, Mamhura, Pirosi ve Gevdan gibi bölgedeki aşiretlerin liderleri ve mensupları ile internet fenomenleri, yurt dışından gelen iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Düğünde hiçbir masraftan kaçmayan sanatçıyı, yerel sanatçı arkadaşları da yalnız bırakmadı. 5 bin davetlinin katıldığı yemekli düğünde 130 koyun kesildi, 2 ton pirinç tüketildi.

Oğlunun düğününde konuşan Tıvorlu İsmail, "Herkesin düğününe gidiyordum, bugün benim düğünüm, çok kişi geldi. Herkese çok teşekkür ederim. Güzel ekipler burada hepsine çok teşekkür ederim.’’ dedi.

Beytüşşebap Belediye Başkanı Habip Aşan ise "Ülkede tanınmış kişi olan Tıvorlu İsmail’in oğlunun düğününe bugün her yerden gelenler var. Çok güzel bir görsel şölen oluyor. Bu tür kalabalık düğünler huzurun simgesi aslında." diye konuştu.

Öte yandan Tıvorlu İsmail'in oğlunun düğünü için 4 milyon liralık masraf yaptığı öğrenildi.

30/09/2023 17:41
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Fenomen Tıvorlu İsmail’in oğlunun düğününde 7 milyon liralık takı takıldı
MANŞETLER

HK TÜRKİYE

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.