FITPLUS Hizmet Vermeye Başladı

ads ads ads ads
24/03/2021

ads
ads
ads
FITPLUS Hizmet Vermeye Başladı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Gazimağusa’nın en yeni ve en prestijli spor salonlarından FIT PLUS Fitness ve GYM Merkezi, tüm hijyen kurallarına uygun bir şekilde gerekli önlemleri alarak hizmet vermeye başladı.

Covid-19 salgını önlemleri ve yenilenen hizmet kalitesi yanında alanında uzman eğitmenler ve spor bilimcinin yer aldığı yeni kadrosu ile hizmete başlayan FIT PLUS Fitness ve GYM Merkezi, 06.00-20.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Gazimağusa’da, müşterilerine “yüksek kaliteli hizmet vermek” misyonuyla kurulan FITPLUS Fitness ve GYM Merkezi, yeni bir boyutta yeni ve kaliteli hizmet anlayışıyla Gazimağusa’nın en yeni ve en prestijli binası Northernland Premier’de yer alıyor.

1250 metre kare kullanım alanı ve modern havalandırma sistemiyle hizmet veren FITPLUS, “Happier, Healtier, Stronger” sloganıyla Covid-19 sürecinde de müşterilerine en güvenli ve en kaliteli hizmeti veriyor.

En yeni teknolojik ekipmanlar ile dış mekanı aratmayacak özelliklere sahip ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri ile bir Northernland Kuruluşu olan FITPLUS, daha kaliteli egzersiz için en uygun spor salonu olma özelliği taşıyor.

12 kişilik tecrübeli ve eğitimli kadro ile hizmet verecek FITPLUS, rekreasyonel, sosyal, eğitsel, fonksiyonel ve yenilikçi anlayış ile tüm uygulama alanlarında müşterilerine yüksek kaliteli hizmet vermek; eğitimli, yetenekli, deneyimli personel ve kaliteli ekipman ayrıcalığı ile kaliteli ve güvenli egzersiz imkanı sunmayı hedefliyor.

FITPLUS, ayrıca toplumun fitness ve sağlık yönünde iyileşmesine katkı sağlayabilmek, uygulama alanlarını genişleterek, rekabet ortamı yaratmak ve daha büyük kitlelere, daha kaliteli hizmet vermek, ülke sporuna katkıda bulunmak ve sponsorluklarla desteklemeyi vizyon olarak belirledi.

24/03/2021 12:45
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: spor, spor salonu, FITPLUS, FIT PLUS Fitness ve GYM Merkezi,
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.