Four Vision Development 2024 Yazına Partnerleri ile İddialı Bir Giriş Yaptı

ads ads ads ads
08/06/2024

ads
Four Vision Development 2024 Yazına Partnerleri ile İddialı Bir Giriş Yaptı

 

İnşaat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ve kalitesinden ödün vermeyen 4 ortağın sinerjisi ve vizyonu ile yepyeni konseptle 2017 yılında yola çıkan Four Vision Development hafta sonu yaklaşık 1000 davetlinin katılımı ile “Yaza Hep birlikte Merhaba” sloganıyla muhteşem bir gece düzenledi.

Kuzey Kıbrıs’tan ve yurtdışından gelen birçok misafir ve acentenin katılımı ile gerçekleşen gecede enerjik performansı ile Ceren Özdemir ve ardından şarkıları ile Dolapdere Big Gang davetlilere unutulmaz eğlenceli bir gece yaşattı.

Yatırımcılarına en yüksek kazanç sağlayan projeleri ile ilgi odağı olan Four Seasons Life projeleri ve devamı ile ülke ekonomisine ve turizmine katkı sağlayıcı yatırımlarına devam eden Four Vision Development sadece İskele Boğaz bölgesinde değil önümüzdeki aylarda Kuzey Kıbrıs’ın en gözde bölgelerinden birinde daha çevre ile dost elit bir projeye daha imza atmak için kolları sıvadı.

Tamamıyla yerli sermaye ve tüm kazancını KKTC’nin geleceğine olan güven ile yolan çıkan  işadamlarının ülkemizde güç birliği ile seçkin ve büyük ortak projeler yapabileceğine güzel bir örnek olan Four Vison Development’in önümüzdeki aylarda adını farklı sosyal sorumluluk ve farkındalık projeleri ile de duyuracağı sinyali verildi.

08/06/2024 11:35
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Yaza Hep birlikte Merhaba, haber, kıbrıs, Four Vision Development
MANŞETLER

HK YAŞAM

NASA'nın keşif aracı, Mars'ta güneş fırtınasının görüntülerini yakaladı

HK YAŞAM - TEKNOLOJİ

NASA'nın Mars keşif aracı Curiosity Rover, Kızıl Gezegen'de meydana gelen radyasyon patlamasıyla karşı karşıya kaldı. Uzay ajansı bu radyasyon dalgasının Curiosity Rover'ın Mars'ta 2012'deki inişinden bu yana tespit ettiği en büyük dalgalarından biri olduğunu belirtti. Ayrıca, NASA'nın 2024'ün sonlarında Mars'a yönelik yeni bir misyon planladığı ve ESCAPADE adlı ikiz uyduların Mars'ın yörüngesine gireceği ve uzay havasını gözlemleyeceği belirtiliyor. Bu misyon, gelecekteki gezegen keşiflerine önemli bilgiler sağlayacak.

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.