HABER KIBRIS

ad

Frapis Dünya’nın Yatırımcısını Buluşturuyor

ads
07/08/2016

ads
Frapis Dünya’nın Yatırımcısını Buluşturuyor

2016 yılı içerisinde hayata geçen ve Goseedo turistik yatırımlar A.Ş’nin bir parçası olarak, yeni bir oluşum olmasına rağmen  hızla büyümeye devam eden Frapis; global anlamda hizmet vermeyi hedeflediği için İstanbul ve Antalya ofisleri ile yetinmeyip  Londra ve Cidde  ofislerinde de hizmet vermeye başlamış. 

 

Süleyman KAŞIKÇI yönetiminde bir proje olarak faaliyete geçen frapis’in en büyük farklarından biri vizyonunun genişliği denilebilir. Dünya üzerinde birçok bölgeden yatırımcı ve gayrimenkul sahipleri arasında köprü görevi gören Frapis, yerel kökenli bir şirket olmasına rağmen dünyanın yatırımcısını bir araya getirme hedefi ile yola çıkmış.

Bu hedef doğrultusunda çalışmalarının devam ettiğini belirten Süleyman KAŞIKÇI; frapis.com’un şuanda ingilizce, arapça, türkçe, farsça ve rusça olmak uzere 5 ayrı dilde hizmet verdiğini de belirtiyor.

 

Türkiye’nin ve dünya’nın birçok bölgesinden farklı özelliklerdeki projeleri bir arada sunan frapis, ziyaretçilerine ve yatırımcılara geniş bir proje yelpazesi sunmasının yanı sıra dünyanın birçok bölgesinden gayrimenkul sahiplerinin de birbiriyle iletişimini kolaylaştırıyor.

Proje sahiplerine, projelerini dünyaya tanıtma hedefi ile hizmet veren frapis yatırımcılara da aradıkları projeyi dünya çapındaki benzerleri ile karşılaştırma fırsatı sunuyor, bunun yanında yayınladıkları blog içerikleri ile de karlı yatırımın ipuçları ve popüler projelerin bilgisi gibi bir çok konuda içerik sağlayan frapis, yakın zamanda yatırımcı ve gayrimenkul sahiplerinin de gözdesi olacağa benziyor.

Detaylı bilgi için tıklayın: www.frapis.com

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Frapis, dünya, Goseedo
MANŞETLER

HK EKONOMİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.