Funda Arar’dan Merit Otellerinde Şenlik Tadında Bayram Konserleri

Funda Arar, Ramazan Bayramı’nı Merit Royal Diamond ve Merit Crystal Cove Otellerinde üç bine yakın hayranıyla birlikte kutladı. Türk pop müziğinin güçlü sesi Funda Arar, bayramın ilk iki gecesinde Merit Royal Diamond ve Merit Crystal Cove Otellerinde verdiği konserlerle tam bir şenlik havası yaşattı.

ads ads ads ads
12/04/2024

ads
Funda Arar’dan Merit Otellerinde Şenlik Tadında Bayram Konserleri

Türk pop müziğinin güçlü sesi Funda Arar, bayramın ilk iki gecesinde Merit Royal Diamond ve Merit Crystal Cove Otellerinde verdiği konserlerle tam bir şenlik havası yaşattı. Bayrama özel repertuvarlarıyla unutulmaz iki konsere imza atan Funda Arar, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde Merit Royal Diamond Otel’de, ikinci gününde ise Merit Crystal Cove Otel’de üç bine yakın hayranı ile buluştu. 

Bayramın coşkusunu Kıbrıs’taki sevenleri ile yaşayan Funda Arar, sahne kostümleri ve zarafeti ile de büyüledi. İlk gece Merit Royal Diamond sahnesinde gümüş-siyah uzun bir elbise tercih eden ünlü sanatçı, ikinci gece Merit Crystal Cove sahnesinde fıstık yeşili elbisesi ile göz kamaştırdı. 

Merit Royal Diamond sahnesine çıkmadan önce basın mensuplarıyla kısa bir röportaj da yapan Funda Arar’a kulise gönderilen pasta ile sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Çifte kutlama yapan Funda Arar “şaşaalı partiler yerine yakın dostlarımla sade kutlamaları tercih ederim” dedi. Ramazan ayında konserlerine ara verdiği için sahnede olmayı çok özlediğini belirten Funda Arar, bayramda yeniden Kıbrıs’ta olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek çocukluğunda bayramların çok daha heyecanlı olduğunu da sözlerine ekledi. 

Güçlü sesi, muhteşem sahne performansı ve samimi tavırlarıyla hayranlarının gönlünü fetheden ünlü sanatçı, iki gün boyunca sunduğu eşsiz müzik ziyafeti ile binlerce Merit misafirine unutamayacakları bir bayram tatili yaşattı. 

12/04/2024 16:16
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Funda Arar, Merit Otelleri
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.