Galatasaray'da Falcao belirsizliği!

ads
21/08/2019

ads
ads
Galatasaray'da Falcao belirsizliği!

Galatasaray-Falcao flörtü, spor basınının manşetlerine ilk kez 6 Temmuz'da düştü. İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak transfer olasılığının yüzde 99 olduğunu açıkladı. Yaklaşık 46 gün geçmesine rağmen transfer netlik kazanmadı. Sarı-kırmızılı taraftarlar, KAP bildirimini büyük bir umut ve heyecanla bekliyor.

Galatasaray yönetiminin kadrosuna katmak için büyük uğraş sarf ettiği Radamel Falcao'nun transferi belirsizliğini koruyor...

İçinde bulunduğumuz yaz transfer döneminde Galatasaray-Falcao flörtüyle ilgili spor basınında ilk haber 6 Temmuz'da yapıldı. Aradan 46 gün geçmesine rağmen henüz KAP bildirimi gelmedi.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Denizlispor maçının ardından transferin yüzde 99 bittiğini vurgulayıp camiaya garanti verdi.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, dört gözle Kolombiyalı golcünün İstanbul'a gelmesini bekliyor. Yaz transfer dönemi penceresi ise 3 Eylül'de kapanıyor.

Falcao Monaco'da kalabilir!

Leicester'dan Islam Slimani'yi kiralayan Monaco, öncesinde de Sevilla'dan Wissam Ben Yedder'i kadrosuna katmıştı. Galatasaraylılar Falcao'yu beklerken, L'Equipe flaş bir detay paylaştı!

Galatasaraylılar dört gözle Radamel Falcao'nun Monaco'dan transferinin açıklanması beklerken L'Equipe, sarı-kırmızılıları üzebilecek flaş bir detay paylaştı.

Leicester'dan Islam Slimani'yi kiralayan Monaco, öncesinde de Sevilla'dan Wissam Ben Yedder'i kadrosuna katmıştı.

Elindeki hücum opsiyonlarının yetersiz olduğunu düşünen Leonardo Jardim, bu transferler sonrası sistemi de değiştiriyor...

L'Equipe, Monaco'nun 4-2-3-1'den 4-4-2'ye döneceğini ve, Slimani ile Ben Yedder transferlerine rağmen Falcao'nun takımda tutulabileceğini yazdı.

21/08/2019 14:14
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Galatasaray, falcao
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.