HABER KIBRIS

Galaxy Note 5 kullananlara müjde!

ads
08/04/2017

Galaxy Note 5 kullananlara müjde!
ads

2015 yılında piyasaya sürülmüş olmasına rağmen Galaxy Note 5 sahipleri için mükemmel bir gün yaşanıyor. Çünkü Samsung ve Google, Galaxy Note 5 için Android 7.0 Nougat'ı dağıtmaya başladı!

2015 yılında piyasaya sürülmesine rağmen Android 7.0 Nougat güncellemesini alabilen nadir akıllı telefon olduğu kesin. Bu listeye şimdi de Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ ikilisini ekleyebiliriz. Ocak ayında müjdelenen güncelleme, bugünden itibaren dağıtılmaya başlandı.

Öncelikle şu anda Sprint üzerinden akıllı telefonunu satın almış kişilerin, ABD'de güncellemeyi almaya başladığını belirtelim. Fakat güncellemenin şu anda diğer ülkelerde ne zaman dağıtılmaya başlanacağı bilinmiyor.

Hala milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu iki cihazın güncelleme ile birlikte Android 7.0 Nougat'ın tüm gücünü arkasına alacağını söyleyebiliriz. Donanımsal anlamda da iki cihazın da bu işletim sistemi güncellemesi ile ilgili herhangi bir problemi bulunmuyor.

Türkiye için güncellemenin ne zaman yayımlanacağı bilgisi de elimize ulaşmış durumda değil. Fakat önceki tecrübelerimize dayanarak bu güncellemenin çok kısa bir süre sonra akıllı telefonlarınıza ulaşacağını söylememiz yanlış olmaz. (shiftdelete.net)

Bu habere tepkiniz:
TAGS: samsung, galaxy note 5, telefon
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems