HABER KIBRIS

Galaxy S8, 7 Nisan’da ön siparişe sunuluyor

ads
17/03/2017

Galaxy S8, 7 Nisan’da ön siparişe sunuluyor
ads

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 ön siparişe sunulmaya hazırlanıyor. Peki telefon ne zaman raflardaki yerini alacak işte detaylar.Geçtiğimiz günlerde Samsung yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8’i 29 Mart’ta tanıtacağını doğrulamıştı. Özel bir etkinlikle tanıtılacak olan Galaxy S8, sonrasında ise ön sipariş sürecine girecek ve sevkiyat tarihi için gün saymaya başlayacak.

Özellikle Samsung fanlarının sabırsızlıkla beklediği Galaxy S8’in ilk olarak Güney Kore’de, sonrasında ise tüm dünyada satışa sunulması bekleniyor. Samsung’a yakın kaynaklardan sızdırılan bilgilere göre. Güney Koreli teknoloji devi yeni amiral gemisi modelini Nisan ayının içerisinde faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda satışa sunmak istiyormuş. Tabi bu durumun ne derece mümkün olacağı telefona olan taleple de doğru orantılı olacak. Zira Galaxy S8 ilk satışa sunulduğunda yoğun bir taleple karşılaşırsa, stok sıkıntısı çekecek olan Samsung’un, tüm pazarlara aynı anda inmesi hayli zor olacaktır.

Bu durumu önceden kestirmek isteyen Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy S8 satışa sunulmadan 2 hafta önce ön sipariş sürecini başlatma niyetinde. Güney Kore basınında yer alan ve Samsung’un bazı yetkili isimleri tarafından da doğrulanan habere göre, Galaxy S8, 7 Nisan’da ön siparişe sunulacak. Tabi ki bu ön sipariş tarihi şimdilik yalnızca Güney Kore için geçerli.

Samsung’un bu ön sipariş sürecini 17 Nisan’da sonlandıracağı da gelen bilgiler arasında. Zira iddialar doğruysa S8 21 Nisan’da satışa sunulmuş olacak.

Galaxy S8’in Avrupa ya da Amerika’da ne zaman ön siparişe sunulacağı ise henüz netlik kazanmış değil. 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Galaxy S8, ön sipariş, Samsung, Güney Kore
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems