Galler Prensesi Kate Middleton aylar sonra ilk kez görüntülendi

ads ads ads ads
19/03/2024

ads
Galler Prensesi Kate Middleton aylar sonra ilk kez görüntülendi

Aylardır kamuoyu karşısına çıkmamasının ardından hakkında çeşitli spekülasyonlar yapılan Galler Prensesi Kate Middleton, hafta sonu eşi Prens William’la Sheffield’da alışveriş yaparken görüntülendi.

İkilinin videosunu ve fotoğraflarını The Sun gazetesi yayımladı.

BBC Türkçe Haber Servisinde yer alan habere göre Galler Prensesi görüntülerde, rahat ve gülerken görülüyor.

Kate Middleton bu yılın başlarında karnından ameliyat olduktan sonra bir süre kamuoyu karşısına çıkmamıştı. Bunun üzerine Prenses hakkında çok sayıda komplo teorisi ortaya atılmıştı.

Kate Middleton’ın üzerinde oynanmış bir fotoğraf paylaşması ve daha sonra özür dilemesi de bu teorilerin artmasına yol açmıştı.

The Sun’ın paylaştığı görüntülerde rahat ve sağlıklı gözükmesi, Prenses hakkındaki spekülasyonları sonlandırabilir. Ancak BBC radyosuna konuşan İngiltere Kraliyet Ailesi uzmanı Caroline Aston’a göre son görüntüleri de sosyal medyada yeni komplo teorilerine yol açma ihtimali var.

Aston, yaşananların Kate’in iyileşme sürecine yardımcı olmayacağını söyelerek, “İyileşme, zaman alan ve zor bir süreçtir. Dahası zihinsel olarak da bir mücadele gerektirir. Dürüst olmak gerekirse son olayların Prenses'in iyileşmesine katkı sunduğunu düşünmüyorum.” ifadelerini kullandı.

19/03/2024 14:06
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Kate Middleton
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.