Game of Thrones ertelenebilir!

Game of Thrones için bu sefer üzücü bir haber geldi. Son sezonun gelmesine daha uzun bir süre olan Game of Thrones'un daha da gecikebileceği belirtildi.

ads
ads
28/08/2018

ads ads
Game of Thrones ertelenebilir!

Game of Thrones dizisi, geçtiğimiz sezon finali ile çıtayı bir tık daha yükseltmiş e izleyicilerin yeni sezonu merakla beklemesine sebebiyet vermişti. Ancak ortaya çıkan son bilgilere göre son sezon biraz gecikecek gibi duruyor.

Yavaş yavaş çekimlerini tamamladığına dair haberlerin geldiği Game of Thrones için bu sefer üzücü bir haber geldi. Son sezonun gelmesine daha uzun bir süre olan Game of Thrones'un daha da gecikebileceği belirtildi. Yani daha önce 2019 ortası ve yaz aylarına doğru çıkacağı belirtilen Game of Thrones'un son sezonu, beklenen den çok daha geç karşımıza çıkabilir. 

Serinin görsel efektlerinden sorumlu Joe Bauer, The Huffington Post'a bir röportaj verdi. Bauer bu röportajında dizinin 8. sezonu için çalışmalara yeni başladıklarını dile getirmiş. İşlerinin Mayıs 2019'a kadar devam edeceğini ve o zamanlarda diziyi teslim edebileceklerini de sözlerine eklemiş.

Bauer konu hakkında; "Mayıs ayına kadar son sezonun üzerinde çalışacağız. Yani bu sürecin 8-9 ay gibi bir zaman alacağını düşünüyorum. Şubat ayında ise yeni dizinin pilot bölümü için çekimler başlıyor ama biz o süreçte zaten 8. sezonun üzerinde çalışıyor olacağız." açıklamasında bulundu.

Dizinin son sezonunun tam da bitmesi gerektiği gibi bittiğini belirten Bauer, verdiği bu tarihler ile birlikte dizinin gecikebileceğinin de sinyallerini vermiş oldu. Henüz net bir tarih mevcut değil ancak diziyi 2019'un ilk aylarında görmek neredeyse artık imkansız oldu.

28/08/2018 11:47
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Game of Thrones
MANŞETLER

HK SİNEMA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.