HABER KIBRIS

Game of Thrones'taki büyük sır ortaya çıkıyor

ads
11/05/2016

Game of Thrones'taki büyük sır ortaya çıkıyor
ads

Yeni sezona tabiri caizse bomba gibi bir giriş yapan Game of Thrones, önümüzdeki sezonda dizinin en çok merak edilen sorusuna da yanıt verebilir.

DİKKAT: YAZININ İLERLEYEN KISIMLARINDA YENİ BÖLÜMLER İLE İLGİLİ SPOILER'LAR BULUNMAKTADIR.

Game of Thrones'un 6'ncı sezon 4'üncü bölümünün fragmanı dizinin geleceği ile ilgili pek çok ip ucu bulunduruyor.

Fragmanda Sansa'nın Kara Kale'ye gittiğini görüyoruz ancak Gece Nöbeti'ndeki görevine son veren Jon Snow'un üvey kardeşini görmeyecek olması Sansa'nın yolculuğunu biraz daha uzatabilir.

Ancak yeni bölümlerdeki en büyük sürpriz Jon Snow'un geçmişi ile ilgili olabilir.

Bir önceki bölümde Tower of joy'daki Targaryen muhafızlarını öldüren Ned Stark kız kardeşini kurtarmak üzereyken flashback sahne son bulmuş ve dizinin seyrini değiştirebilecek bir bilgi bu sayede ekrana gelmemişti.

Ancak iddiaya göre, bu sahnenin devamı ilerleyen bölümlerde ekrana gelecek ve Jon Snow'un geçmişine dair bir iddia daha netlik kazanmış olacak.

Aynı iddiaya göre, Jon Snow'un Ned Stark'ın değil Robert İsyanı sonrasında öldürülen Rhaegar Targaryen'ın oğlu olduğu.

'R+L=J' olarak bilinen bu teoriye göre, isyanın başlamasına sebep olan Rhaegar Targaryen'ın Ned Stark'ın kız kardeşi Lyanna Stark'ı kaçırması aslında gizli kalmış bir aşk hikayesiydi ve Jon Snow, Rhaegar Targaryen ve Lyanna Stark'ın oğluydu.

Bu teoriye göre, isyanın sona ermesinin ardından Ned Stark yeğenini korumak için onu kendi çocuğu gibi tanıttı ve bu gerçeği herkesten gizledi.

Yeni bölümde kız kardeşi ile Ned Stark'ın bu diyaloğu ekrana gelebilir. Ancak her zamanki gibi HBO ve senarist ekip iddialar ile ilgili açıklama yapmaya yanaşmıyor.

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Game of Thrones
MANŞETLER

HK SİNEMA

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems