GAÜ “Yaratıcı TikTok Yarışması” başvuruları devam ediyor

ads ads ads ads
24/03/2021

ads
ads
ads
GAÜ “Yaratıcı TikTok Yarışması” başvuruları devam ediyor

Girne Amerikan Üniversitesi’nin (GAÜ), KKTC liselerinde okuyan 12’nci sınıf öğrencilerine yönelik “Yaratıcı TikTok” yarışmasına başvurular devam ediyor. Son başvuru tarihi 3 Mayıs...

GAÜ KKTC Marketing Koordinatörü Mehtap Karabulut yarışmayla ilgili yaptığı açıklamada, zorlu Covid-19 Pandemi sürecinde öğrencilere motivasyon kaynağı oluşturabilmek ve yeteneklerini artırmak için “Yaratıcı TikTok” yarışmasını ortaya koyduklarını belirtti. 

Karabulut, yarışmaya katılacak öğrenciler için videolarda konu kısıtlaması olmadığını belirterek, öğrencilere, özgürce kendilerini ifade edebilme şansı tanıdıklarını söyledi.

Sonuçlar jüri  tarafından gerçekleştirilecek değerlendirmenin ardından 13 Mayıs’ta www.gau.edu.tr adresinden açıklanacak.

Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi, katılım koşulları ve detaylara www.gau.edu.tr adresinden veya 0850 6502000 ve 0548 8708717 numaralı telefonlardan ulaşılabilecek.

“Başvuru formunun eksiksiz doldurulmuş olması, öğrenci belgesi ve yarışmaya başvurulan videonun gönderilmesi” şartlarının yer aldığı yarışmaya katılmak için yarışmacıların kendi “TikTok” hesaplarında “yaratıcı” içeriğe sahip olduğunu düşündükleri bir video linkini gau.edu.tr resmi web sayfasında yer alacak olan ilgili alana yüklemeleri gerekiyor.

24/03/2021 16:09
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: Girne Amerikan Üniversitesi, GAÜ, Yaratıcı TikTok Yarışması, tiktok, yarışma,
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.