HABER KIBRIS

Geçitkale Belediyesi’nden Yardım Amaçlı Konser

Geçitkale Belediyesi ve bölge gençliği, kanser hastalığıyla mücadele eden bir aileye destek amacıyla konser organize etti.

ads
16/10/2018

Geçitkale Belediyesi’nden Yardım Amaçlı Konser

Geçitkale Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, konser, pazartesi günü saat 18.00 -21.00 saatleri arasında Geçitkale Meydanı’nda yer alacak. Gecede Nafiz Dölek, Mustafa Gürkan, Arda Gündüz, Öldüren Şampanya, Doğan Baybora, Grup Saki, Grup Frekans ve Geçitkale Belediyesi Orkestrası sahne alacak.

20 TL’den satışa sunulacak konser biletleri 0533 825 48 48 veya 373 3147-37 33 341 iletişim numaraları aranarak temin edilebileceğini kaydetti.

Geçitkale Belediye Başkanı Hasan Öztaş, konser için hiçbir ücret talep etmeden kendilerine yardımcı olan herkese teşekkür etti.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Geçitkale Belediyesi, yardım, konser, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK YAŞAM

Rüyalar öğrenmeyi kolaylaştırıyor

HK YAŞAM

Rüyalar, gün içinde öğrenilmiş olan bilgilerin uygun şekilde belleğe yerleştirilmesini ve kısa süreli hatırlamanın uzun süreli hatırlamaya çevrilmesini sağlıyor. Rüyaların öğrenmeyi kolaylaştırdığını belirten uzmanlara göre, rüyalar beyindeki sinir hücrelerinin ve sinir ağlarının sağlıklı bir şekilde çalışmasına ve gelişmesine hizmet ediyor. Bu nedenle bebek ve çocukların beyin gelişimlerinde rüyaların önemli bir yeri var

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.