Gigi Hadid karnını gösterdi

Victoria’s Secret’ın ünlü modellerinden Gigi Hadid ile sevgilisi ile Zayn Malik, bebek bekliyor. Hadid, büyüyen karnını ilk kez gözler önüne serdi.

ads
ads
16/07/2020

ads ads
Gigi Hadid karnını gösterdi

Corona virüs karantinasının başında çiftliğe giden Hadid, Zayn Malik ile bir bebek beklediklerini de oradan duyurmuştu.

Hadid, bugüne kadar ne hamile olarak görüntülendi ne de kendisi sosyal medyada bu konuyu öne çıkaran bir paylaşım yaptı. Fakat, V Magazine ile birlikte hazırladığı kitabın tanıtımı için çektiği videoyu Instagram hesabından tanıtırken iyice büyüyen karnını da gözler önüne serdi. Giydiği yeşil- beyaz kareli gömleğinin açık kalan bölümünden karnı görünen Hadid, aslında hamileliğinin aşamalarını gözler önüne seren fotoğraflar çekip aile üyelerine ve arkadaşlarına gönderdiğini söyledi.

Zayn Malik ile Gigi Hadid, ilişkilerini bitirdikten sonra birbirlerine bir şans daha vermişlerdi.

16/07/2020 15:01
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: gigi hadid, zayn malik, magazin
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Meghan Markle'ın avukatları mahkemeye sundu: Babasına ekonomik yardımda bulundu

HK MAGAZİN

Meghan Markle'ın avukatları yaptıkları açıklamada babası Thomas Markle'ın Birleşik Krallık medyasının hedefi olana kadar yakınlıklarının sürdüğünü ifade ettiler. Avukatların makhemeye sundukları evraklarda, Meghan Markle'ın Birleşik Krallık'taki tabloid gazeteleri babası Thomas Markle ile ilişkisini bozmakla suçladığı ifadeleri yer aldı. Aynı zamanda Markle'ın babasına ekonomik yardımlarda da bulunduğu ifade edildi.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.