“Girne Antik Limanı, Turizm Bakanlığı’nın kontrolündedir”

ads ads ads ads
29/01/2023

ads
“Girne Antik Limanı, Turizm Bakanlığı’nın kontrolündedir”

Turizm ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı Serhat Aktunç, Girne Antik Limanı’nın Turizm Bakanlığ’ının kontrolünde olduğunu belirtti.

Kişisel sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Aktunç, “. Girne Belediyesini de, bu paydaşların en önemlisi olarak görmekten çok mutluyuz. Hiç bir şekilde beraber çalışmaktan, beraber yönetmekten gocunmaz, BEN değil, Birlikte BİZ yöneteceğiz demekten mutluluk duyarız.” İfadelerine yer verdi.

İşte o paylaşım:

“Girne Antik Limanı Turizm Bakanlığının kontrolündedir.

“Projesi yapılıp, finansı bulunduktan sonra, yönetsel planı hazırlanmışken, tüm paydaşlar ile iyi ilişkiler içinde yöneteceğimiz çoktan belirlenmiş, bir yol haritası yapılmışken, Antik Liman bizimdir, biz yöneteceğiz demek, populizimden öteye geçmez.

Girne Antik Limanı, Turizm Bakanlığı kontrolünde, tüm paydaşlarla birlikte, en iyi şekilde yönetilecektir. Girne Belediyesini de, bu paydaşların en önemlisi olarak görmekten çok mutluyuz. Hiç bir şekilde beraber çalışmaktan, beraber yönetmekten gocunmaz, BEN değil, Birlikte BİZ yöneteceğiz demekten mutluluk duyarız.

AMA bu büyük değerin yeniden birilerinin siyasi çıkarlarına hizmet eder noktaya gelmesine izin vermeyeceğimizi de herkesin bilgisine sunarız.”

 

29/01/2023 19:12
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: “Girne Antik Limanı, Turizm Bakanlığı’nın kontrolündedir”
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.