Girne Belediyesi okuma etkinliği düzenliyor

ads ads ads ads ads
21/03/2023

ads
Girne Belediyesi okuma etkinliği düzenliyor

Girne Belediyesi Kütüphane Haftası kapsamında, okuma etkinliği düzenleyecek. Etkinlik, 1-2 Nisan tarihlerinde Doğa Parkı Proje Alanı’nda yer alacak.

Girne Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, 1-2 Nisan tarihlerinde Doğa Parkı Proje Alanı’nda “doğa-kitap/kahve-müzik” etkinliği düzenlenecek.

Etkinlikte, çocuklar için 12.30 – 13.30 saatleri arasında yapılacak olan Yaratıcı Masal Atölyesi, yetişkinler için ise saat 14.00 – 15.00 saatleri arasında olacak.

Yaratıcı Masal Atölyesinin yanı sıra ücretsiz kitap değişimi, kitap bağışı gibi etkinliklerinin de yer alacağı organizasyon, 10.00-17.00 saatleri arasında yapılacak. 

Açıklamada, etkinliğin herkese açık olduğu belirtilirken, daha detaylı bilgi almak isteyenlerin Girne Belediyesi Sosyal İşler Şubesi’ne başvurabilecekleri belirtildi.

21/03/2023 12:15
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Girne Belediyesi, okuma etkinliği
MANŞETLER

HK YAŞAM

NASA'nın keşif aracı, Mars'ta güneş fırtınasının görüntülerini yakaladı

HK YAŞAM - TEKNOLOJİ

NASA'nın Mars keşif aracı Curiosity Rover, Kızıl Gezegen'de meydana gelen radyasyon patlamasıyla karşı karşıya kaldı. Uzay ajansı bu radyasyon dalgasının Curiosity Rover'ın Mars'ta 2012'deki inişinden bu yana tespit ettiği en büyük dalgalarından biri olduğunu belirtti. Ayrıca, NASA'nın 2024'ün sonlarında Mars'a yönelik yeni bir misyon planladığı ve ESCAPADE adlı ikiz uyduların Mars'ın yörüngesine gireceği ve uzay havasını gözlemleyeceği belirtiliyor. Bu misyon, gelecekteki gezegen keşiflerine önemli bilgiler sağlayacak.

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.