Girne'de kavga çıkaran 5 genç tutuklandı

Polis olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine olay yerine gidildiğini ve bazı zanlıların olay yerinden kaçtığını, bazılarının ise suçüstü yakalandığını aktardı

ads
ads
03/06/2020

ads ads
Girne'de kavga çıkaran 5 genç tutuklandı

Girne’de bir barın otoparkında kavga çıkaran 5 genç tutuklandı. 2 kişiyi darp eden zanlılar mahkmeye çıkartıldı. 

KAMALI HABER

Mahkemede ifade veren polis memuru olayla ilgili bulguları aktardı.

Polis zanlıların  30 Mayıs 2020 tarihinde, saat 23.40 raddelerinde, Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir barın park alanı içerisinde, alkollülü içki tesiri altında bulundukları esnada H.H.D. ve Ö.G.’yi darp ettiklerini ve H.H.D’nin yaralanmasına sebep olduklarını söyledi.

Polis, kavga sırasında yaralanan zanlı M.G.K.R.’nin ise olay yerinde kırılan cam bardak ile yaralandığının kamera görüntülerinden tespit edildiğini mahkemeye aktardı.

Polis olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine olay yerine gidildiğini ve bazı zanlıların olay yerinden kaçtığını, bazılarının ise suçüstü yakalandığını aktardı.

Polis olay yerinden kaçan 6 zanlının ise daha sonra tespit edilerek tutuklandıklarını belirtti. Polis mesele ile ilgili olarak başlatılan soruşturmanın kısmen tamamlandığını ancak zanlıların etki etme olasılığı bulunmadığından mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlanmalarını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Meltem Dündar zanlıların tutuksuz yargılanmalarına emir verdi.

03/06/2020 15:02
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: girne, kavga
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.