Gonca Vuslateri: Yer çekimine yenik düştük

Gonca Vuslateri, bir arkadaşının nikâh töreninde giydiği göğüs dekolteli elbisesiyle gündem olması hakkında konuştu.

ads ads ads ads
09/08/2022

ads
ads
Gonca Vuslateri: Yer çekimine yenik düştük

Gonca Vuslateri, bir arkadaşının nikâh töreninde giydiği göğüs dekolteli elbisesiyle gündem olması hakkında konuştu.

Gonca Vuslateri önceki akşam Cihangir’deki Pürtelaş adlı mekândaydı. Çıkışta soruları yanıtlayan Oyuncu, çok konuşulan dekoltesi sorulunca güldü: “Evet ya sormayın. Memleketin derdi bitti, benim memelerimi konuştuk 1 hafta!”

Vuslateri, sözlerine şöyle devam etti: “İnşallah herkese moral olmuşuzdur. Kusura bakmayın Estetik yaptıramadım, yer çekimine yenik düşüyoruz. Ne olacak böyle bilmiyorum. Yaş ilerledikçe iş estetiğe geliyor.”

Kimseye sataşmadım

Gonca Vuslateri’nin yüzüne filtre uygulayarak Instagram’da yaptığı manidar paylaşım, “Ebru Şahin’e gönderme” olarak yorumlanmıştı. Oyuncu, “Kimseye sataştığım yok. Orası bir eğlence platformu. Bunun bir kişiye mâl edilmesine önce ben karşı çıkarım. Diğer türlüsü zaten çok çirkin” dedi.

09/08/2022 14:10
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Gonca Vuslateri
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Seray Sever'den babası Tamer Sever'e: Tarifi imkansız bir boşluk her yanımda

HK MAGAZİN

İkiz kızları Sofia ve Alya'yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Seray Sever, şimdilerde tüm vaktini ailesi ve minik kızlarıyla geçiyor. Zaman zaman ikizleriyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunan Sever, son olarak merhum babası Tamer Sever'in doğum gününü kutladı. Babasıyla çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan ünlü isim, yazdığı satırlarla herkesi duygulandırdı. İşte detaylar...

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.