Gönyeli'de iki kişinin ölümünde cinayet şüphesi

Gönyeli’de meydana gelen şüpheli ölüm ile ilgili olarak tutuklanan zanlı K. S.K. O  bugün mahkeme huzuruna çıkarıldı.

ads
ads
06/06/2020

ads ads
Gönyeli'de iki kişinin ölümünde cinayet şüphesi

Mahkemede yeminli şahadet veren Cemil Özalkın, olguları aktardı.

Polis, 05.06.2020 tarihinde 02.00- 17.50 saatleri arasında Gönyeli’de Şehit Hasanbuba Sokak Ayza Apartmanı Daire 4 adresinde misafir olarak kalmakta olan Mağusa’da sakin Mohammad Sabri İsmail Sharqawi ve Naser Sabri İsmail Sharqawi’nin ikametgahın yatak odasında, konu evde ikamet etmekte olan zanlı K. S.K. O tarafından hareketsiz bir şekilde tespit edildiklerini söyledi.

Polis, olay yerinde gelen 112 acil serviste görevli sağlık ekibi tarafından müteveffaların cesetleri üzerinde yapılan muayenelerinde ölü olduklarının tespit edildiğini belirtti.

Polis, Mohammad Sabri İsmail Sharqawi ve Naser Sabri İsmail Sharqawi’nin cansız bedenlerinin otopsi için Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldığını söyledi.

Polis, kesin ölüm sebeplerinin yapılacak otopsiyle belli olacağını belirterek, meseleyle ilgili olarak şüpheli olarak tutuklanan zanlı K. S.K. O’ın giymekte olduğu tişörtün üzerinde  müteveffalara ait olduğuna inanılan kan lekesi tespit edildiğini mahkemeye aktardı.

Polis, soruşturmanın salimen yürütülebilmesi için zanlının 3 gün tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Hale Dağlı, soruşturmanın salimen yürütülebilmesi için zanlının 3 gün tutuklu kalmasına emir verdi.

06/06/2020 19:23
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: gönyeli, kıbrıs haberleri, ölü bulundular
MANŞETLER

HK KIBRIS

YDÜ’nün Covid-19 Projesi TC Sağlık Bakanlığından Onay Aldı

HK KIBRIS

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) DESAM Enstitüsü araştırmacıları tarafından yürütülen ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Araştırma Hastanesinden katılımcıların da yer aldığı “Covid-19 Pozitif Hastalarda Plazma Interlökin ve TGF-Beta seviyeleri ile Tedavi Arasındaki İlişki” başlıklı projenin TC Sağlık Bakanlığı tarafından onay aldığı bildirildi

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.