Görkemli açılış…

Kuzey Kıbrıs’a yapılan yatırımlar her geçen gün artıyor…

ads
ads
23/11/2019
HK

ads ads
Görkemli açılış…

Kuzey Kıbrıs’a yapılan yatırımlar her geçen gün artıyor. Ülkemizin önde gelen kuruluşlarından biri olan Serena Group yeni bir yatırım ile Girne halkını bir araya getirdi.

Bugün öğlen saatlerinde gerçekleşen açılışa büyük ilgi vardı… Kıbrıs’ın tanınmış iş insanlarının yanı sıra vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği açılış birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

Açılış konuşmasını yapan Tahir Topal böyle bir yatırım gerçekleştirdikleri için mutluluğunu açılışa gelen davetliler ile paylaştı.

Dört yapraklı yonca olarak adlandırılan büyük yatırımın açılışında Mehmet Çangar da anlamlı bir konuşma gerçekleştirdi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından vatandaşlar birbirinden güzel ve ünlü ürünlerle buluşmanın heyecanını yaşayarak mağazalara adeta akın etti.

***

23/11/2019 14:56
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Girne, tahir opal, Kuzey Kıbrıs, haber, kıbrs, kktc, açılış, Serena Group
MANŞETLER

HK YAŞAM

Geleceğin meslekleri: Hangi meslekler yükselişe geçecek?

HK YAŞAM - TEKNOLOJİ

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, "Geleceğin meslekleri arasında, Endüstriyel Veri Bilimciliği, Siber Fiziksel Güvenlik ve Kriptografik Mühendisliği, Robot Koordinatörlüğü, IT/ IoT Çözüm Mimarlığı, Endüstriyel Bilgisayar Mühendisliği, Bulut Hesaplama Uzmanlığı, Veri Güvenliği Uzmanlığı, Şebeke Geliştirme Mühendisliği, 3D Yazıcı Mühendisliği, Giyilebilir Teknoloji Tasarımcılığı gibi alanlar var"dedi.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.