Görneç Köyü'nde 'online hizmet' dönemi

Görneç Köyü Muhtarı Nevzat Akçagil, sosyal medya hesabından açıklama yaptı

ads
ads
30/09/2020

ads
Görneç Köyü'nde 'online hizmet' dönemi

Görneç Köyü Muhtarı Nevzat Akçagil, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, köye yeni bir hizmet ve uygulama getirdiğini belirtti.

Köyde 'online hizmet dönemi' nin başladığını duyuran Akçagil " Köylülerime muhtarlık olarak; Araçlarının Seyrüsefer, Muayene, Cep telefonu, Dijitürk, Elektrik vs. ödemeleri gibi zaman alan köyünden, işinden-gücünden zaman ayırıp kasabaya giden sıra bekleme yüzünden kaybettiği zamandan ve yaktığı benzin masrafından kurtararak onlara yerinden yani kırsaldan "ON-LİNE" olarak ödemelerini gerçekleştiriyoruz" ifadelerini kullandı.

İşte Nevzat Akçagil'in paylaşımı...

KÖYÜMÜZDE ONLINE HİZMET DÖNEMİ

Yeni bir hizmeti, yeni bir uygulamayı çok sevdiğim köylülerime kolaylıklar sunmayı, onlara güzel yaratıcı fikirlerimle birlikte hizmet etmekten duyduğum mutluluğu sizlere ifade etmek istiyorum.

Bu günden itibaren köylülerime muhtarlık olarak; Araçlarının Seyrüsefer, Muayene, Cep telefonu, Dijitürk, Elektrik vs. ödemeleri gibi zaman alan köyünden, işinden-gücünden zaman ayırıp kasabaya giden sıra bekleme yüzünden kaybettiği zamandan ve yaktığı benzin masrafından kurtararak onlara yerinden yani kırsaldan "ON-LİNE" olarak ödemelerini gerçekleştiriyoruz.

Daha iyi bir hizmeti aşk'la verebilmek için bu uygulamayı başlatmış bulunmaktayım...

İyilik gönüllüsü köylülerimin ve iyilik taşıyan herkesin ayağına taş değmesin, Allah yüzlerini hep güldürsün...

"İyilik insanları bir birine bağlayan altın zincirdir".

 

 

30/09/2020 15:28
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Görneç köyü, muhtar, onlıne hizmet, haberkıbrıs, akçagil,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.