Grammy ödüllü Ed Sheeran'ın yeni şarkısı yayınlandı

Grammy ve Bilboard ödüllü İngiliz şarkıcı Ed Sheeran, yeni albümünden ilk şarkısı "Eyes Closed"u yayınladı.

ads ads ads ads
26/03/2023

ads
Grammy ödüllü Ed Sheeran'ın yeni şarkısı yayınlandı

Dört kez Grammy ödülü alan ünlü İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı Ed Sheeran, "Subtract" adlı yeni albümünün öncesinde "Eyes Closed" şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, şarkı bugün itibariyle ABD'de Atlantic Records, İngiltere'de Atlantic Records & Asylum Records ve diğer tüm ülkelerde Atlantic Records & Warner Music etiketiyle yayımlandı.

Yeni eserinde birini kaybetmekle ilgili duygularını anlatan Sheeran, başarısını borçlu olduğunu sürekli dile getirdiği yakın müzisyen arkadaşı Jamal Edwards'ın 2022'deki ani ölümü üzerine şarkıyı yazdı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ed Sheeran, 5 Mayıs'ta yayınlanacak olan 14 şarkı ve 4 bonus track olmak üzere toplam 18 şarkıdan oluşan "Subtract" albümüyle ilgili şunları söyledi.

"10 senedir Subtract ismini verdiğim albümüm üzerine çalışıyorum. Bu süreçte yüzlerce şarkı yazıp besteledim ve vizyonumu en net ifade eden şarkılar üzerinde çalışarak mükemmel bir akustik albüm hazırlamaya çalışıyordum. Bu sırada 2022 yılı başında yaşadığım bir dizi olay hayatımı, ruh sağlığımı ve sanata bakış açımı değiştirdi. Bir hafta içinde, 10 yıllık bir çalışmayı en derin ve karanlık düşüncelerimle değiştirdim."

26/03/2023 12:00
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Grammy ödül, Ed Sheeran, şarkı,
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.