Gülben Ergen, siyah mayosuyla ayna karşısına geçti

Havaların ısınmasıyla birlikte tatile çıkan isimlerden biri de ünlü şarkıcı Gülben Ergen oldu

ads ads ads
23/06/2021

ads
ads
ads
Gülben Ergen, siyah mayosuyla ayna karşısına geçti

Havaların ısınmasıyla birlikte tatile çıkan isimlerden biri de ünlü şarkıcı Gülben Ergen oldu. 48 yaşındaki üç çocuk annesi Ergen, tatil yaptığı anlardan fotoğraflarını sık sık takipçileriyle paylaşıyor.

Ergen, son olarak siyah mayosuyla ayna karşısına geçtiği anları, takipçileriyle paylaştı. Güzel şarkıcının fit görüntüsü dikkat çekti.

Gülben Ergen, daha önce koronavirüs hastalığı geçirdiğini ve şu an antikor seviyesinin yüzde 92 olduğunu söylemişti.

Ünlü şarkıcı, "Korona geçirmeme rağmen, antikorum yüzde 92 olmasına rağmen bu mutasyon biraz zorlayacak gibi. Yaza dair ümitlerim vardı. Şoktayım, ilk kez bu kadar çok kamerayı bir arada görüyorum" dedi.

Gülben Ergen, TV100’de yayınlanan 'Okan Bayülgen ile Nokta' isimli programa konuk oldu. Bayülgen'in sorularını yanıtlayan Ergen, zaman zaman zor anlar yaşadı.

Okan Bayülgen, tv100'de yayınlanan programına konuk aldığı Gülben Ergen'e, "Sen aslında kimi sanatçıların yapmak istediği şeyi de yapmak istiyorsun. Yani Zuhal Olcay gibi, Leman Sam gibi de olmak istiyorsun ancak kimse buna izin vermez. Çünkü sanatçılar kamplara ayrılırlar. Bahsettiğim durum siyasi kamplaşma değil, ancak bir kamplaşma vardır. Mesela biz aynı kafadan, aynı mektep mezunları bir araya geliriz. Senin gibi bir tipi aramıza almak istemeyiz” diyerek, tartışma yaratan açıklamalarda bulunmuştu.

Ünlü şarkıcı, Okan Bayülgen sorusunu bitirmeden araya girerek, “Aranıza beni almak için takla atarsınız da belli etmezsiniz. Bayılırsınız ben aranıza gireyim de muhabbet edelim diye” ifadelerini kullanmıştı. Bayülgen'in “Kimin altında çalıştığını neden söylemiyorsun? Seren Serengil assolistti, sen assolist altı değil miydin?” sorusunu yönelttiği Ergen, “Elbette Seren Serengil, Emrah, ben. Beş kere dedirtecek ismi, bütün çabası bu ve bundan zevk oluyor” diyerek, konunun davalık olduğu Serengil'e gelmesi nedeniyle gerilmişti.
48 yaşındaki şarkıcı, şovmen Okan Bayülgen ile programda gerilmesi hatırlatılınca, "Çok şekerdi. Ben cevap verdim ona" şeklinde soruyu geçiştirdi.

23/06/2021 10:43
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: Gülben Ergen
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.